Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość

Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość Źródło: .

Programy TVN przyniosły jej największy rozgłos i pomogły rozwinąć karierę. Miała wielu przyjaciół, z którymi chętnie spędzała czas, a którym przyszło teraz się zmierzyć z jej odejściem.

Dzięki najlepszym programom TVN zyskała popularność, ale przede wszystkim poznała ludzi, którzy przez te wszystkie lata bacznie towarzyszyli jej w wędrówkach życiowych. Nikt z nich nie był w stanie przewidzieć, że śmierć przyjdzie tak nagle. Informacje, jakie pojawiły się w mediach, ściskają serca. 

Kobieta znana dzięki programom TVN nie żyje. Przegrała walkę z chorobą 

Media obiegły przykre informacje o śmierci Renaty Kułakowskiej, szefowej produkcji Travel Channel, która przez wiele lat była związana ze stacją TVN Style. Pracując tam u boku największych gwiazd, realizowała najlepsze programy. Choć niektórzy mogli nie wiedzieć, 45-latka od dawna zmagała się z nowotworem, jednak wszyscy mieli nadzieję, że ostatecznie uda jej się wygrać z chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ona sama starała się nie dać po sobie poznać, że coś jest nie tak i każdego dnia serdecznie uśmiechała się do swoich najbliższych. Do ostatniej chwili czerpała z życia pełnymi garściami, wykorzystując każdą wolną chwilę na pasję i realizowanie swoich marzeń.  

Pierwsze, oficjalne informacje o jej śmierci pojawiły się na Instagramie stacji TVN Style, gdzie jej koledzy i koleżanki z planu z bólem przekazali te potworne wieści. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

- Z bólem serca informujemy, że dnia 5 listopada 2019 roku w wieku 46 lat odeszła nasza najdroższa koleżanka Renata Kułakowska. Z TVN Style była związana od początku istnienia stacji. Renia kochała swoją pracę ponad wszystko. Współpracownicy cenili ją nie tylko za profesjonalizm i pasję, ale przede wszystkim za życzliwość i dobre serce (...) Ciągle nie możemy uwierzyć, że już Cię nie ma wśród nas. Będzie nam Ciebie brakowało. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! - napisano, zamieszczając upamiętniające Renatę zdjęcie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z bólem serca informujemy, że dnia 5 listopada 2019 roku w wieku 46 lat odeszła nasza najdroższa koleżanka Renata Kułakowska 😢 Z TVN Style była związana od początku istnienia stacji. Renia kochała swoją pracę ponad wszystko. Współpracownicy cenili ją nie tylko za profesjonalizm i pasję, ale przede wszystkim za życzliwość i dobre serce. Zaczynała jako dziennikarz, potem kierownik produkcji i producent. Przez te wszystkie lata współtworzyła ponad 40 programów. W 2016 roku została Szefem Produkcji HGTV Home & Garden i jednocześnie wspierała powstające kanały Food Network i Travel Channel. Od 2018 była Szefem Produkcji Travel Channel. Najlepszym. Ciągle nie możemy uwierzyć, że już Cię nie ma wśród nas. Będzie nam Ciebie brakowało. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! ❤

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł