TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu

TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu Źródło: pikio.pl

TVN podał informacje o niebezpiecznym zdarzeniu. Mężczyzna, uzbrojony w nóż i butle gazową wszedł do domu w Janówce pod Łodzią i doprowadził do wybuchu gazu. Takiego przebiegu zdarzeń nikt nie mógł się spodziewać. Na miejscu wciąż działa policja, a w zdarzeniu ucierpiało dziecko.

TVN przekazał zaskakujące informacje. Około godzin popołudniowych w Janówce pod Łodzią doszło do niespodziewanego wybuchu gazu spowodowanego przez jednego z mieszkańców miejscowości. Mężczyzna, który chodził po ulicach miasta z nożem i butlą gazową, włamał się do jednego z garaży w domu jednorodzinnym i dokonał detonacji. W wybuchu poważnie ucierpiał chłopiec, o którego życie walczą obecnie łódzcy lekarze.

TVN przekazuje informacje o wybuchu gazu. Przerażająca sprawa z Janówki

Informacje o tym nietypowym zdarzeniu przekazała policja, która już dawno nie spotkała się z podobną sprawą.

- Dostaliśmy taką informację po godzinie 14, że na ulicy znajduje się agresywny mężczyzna z nożem i z butlą gazową, którą chce odkręcić. Ten agresor miał się kręcić po ulicy. Informację dostaliśmy od pani, która pracowała w sklepie nieopodal. Natychmiast wysłaliśmy na miejsce patrol, który dotarł dosłownie dwie minuty po wybuchu. Mężczyzna wszedł do garażu na jednej z posesji, tam odkręcił butlę gazową i doprowadził do wybuchu - mówi Podkomisarz Edyta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko poważnie ranne po ataku szaleńca

Oprócz zawalenia się garażu ucierpiała także reszta budynku. Ranny został mieszkający w domu chłopiec, który trafił do szpitala w dość ciężkim stanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

- Ucierpiał nie tylko garaż, ale cały budynek. W wyniku wybuchu ucierpiał 9-letni chłopiec, który został wyciągnięty z domu przez policjantów, którzy przyjechali na miejsce. W poważnym stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi - mówi policjant.

Według ustaleń mężczyzna odpowiedzialny za atak był lokatorem domu, a tragedia jest efektem rodzinnej sprzeczki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

 źródło: TVN 24

Następny artykuł