Gwiazda hitowego serialu TVN zaskoczyła wszystkich. Zdradziła z czego zrobione są jej ulubione buty, a fani oszaleli

Gwiazda hitowego serialu TVN zaskoczyła wszystkich. Zdradziła z czego zrobione są jej ulubione buty, a fani oszaleli Źródło: Instagram/Julia Kamińska

Gwiazda popularnego serialu TVN postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich fanów. Na jednym z portali społecznościowych zdradziła, z czego wykonane są jej nowe buty. Wiele osób będzie zszokowanych kiedy dowie się, jaki to materiał.

Gwiazda TVN, Julia Kamińska, lubi angażować się w kampanie społeczne. W zeszłym roku została ambasadorką Kampanii Przeciw Homofobii, a teraz postanowiła zawalczyć o ekologię. Na swoim profilu na Instagramie aktorka wstawiła zdjęcie, na którym prezentuje się w wyjątkowym obuwiu. Gdy tylko fani dowiedzieli się, z czego wykonane są jej buty, oszaleli z zachwytu.

Gwiazda TVN daje dobry przykład 

Julia Kamińska postanowiła dać dobry przykład nie tylko swoim fanom, ale także wszystkim internautom. Aktorka chce żyć ekologicznie i stara się przekonać również do tego swoich fanów. Na jednym z najnowszych zdjęć gwiazdy na Instagramie możemy zobaczyć uśmiechniętą Julię Kamińską, która siedzi na skale i prezentuje swoje nowe, ekologiczne buty. 

- Mój must-have wakacyjny (i nie tylko) to wegańskie buty z ananasa. Są leciutkie, piękne i równie trwałe, jak buty ze skóry tradycyjnej. A jak już się znoszą, elementy z plastiku (obcasy) oddam bohemaclth - zostaną odnowione i ponownie wykorzystane. Zero waste w najczystszej postaci - dlatego je kocham - napisała pod swoim zdjęciem Julia Kamińska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomysł aktorki bardzo się spodobał innym

Jej fani byli zachwyceni najnowszymi butami aktorki i w komentarzach podzielili się swoją opinią na ten temat. 

- Świetne rozwiązanie i brzmi bardzo egzotycznie - napisała jedna fanka. 

- Super inicjatywa - dodała kolejna komentująca. 

- Super, że dzieją się takie rzeczy - skomentowała następna fanka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Przychylnych komentarzy pod zdjęciem aktorki jest o wiele więcej. Jak widać wielu ludziom spodobało się takie ekologiczne rozwiązanie. Coraz więcej gwiazd stara się żyć zgodnie z zasadami ekologii, aby uchronić naszą planetę od zniszczenia. Jedną z nich jest Kinga Rusin, która stara się uświadomić Polaków, jak ważne jest dbanie o środowisko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: Instagram

Następny artykuł