TVN poinformował o najgorszym wypadku od dawna. Mały chłopiec ma złamany kręgosłup, ręce i nogi

TVN poinformował o najgorszym wypadku od dawna. Mały chłopiec ma złamany kręgosłup, ręce i nogi Źródło: unsplash/marcelo_leal/

Informacje, jakie przekazuje TVN coraz szerzej obiegają polskie media. Jak możemy się dowiedzieć, kilkuletni chłopiec spadł z ogromnej wysokości, co zakończyło się potworną tragedią. Malec z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do najbliższego szpitala, a jego stan zdrowia jest niepokojący.

TVN przekazuje druzgoczące informacje z Wielkiej Brytanii, gdzie doszło do strasznego wypadku. Wiadomo, że poszkodowany przebywa pod opieką lekarzy, a policja zajmuje się badaniem całej sprawy. Śledczy chcąc między innymi dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. Z przekazywanych informacji wynika, że winny już został zatrzymany. Trudno uwierzyć w to, że tak młody chłopak mógł dopuścić się czegoś takiego. 

Ma złamany kręgosłup, ręce i nogi. TVN informuje o potwornym wypadku 

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w Wielkiej Brytanii, a dokładniej na dziesiątym piętrze londyńskiej galerii sztuki Tate Modern. Wśród zgromadzonych na platformie widokowej, znajdował się 6-letni chłopiec. W pewnej chwili rozległ się potworny huk, a po kilku sekundach, zwiedzającym ukazał się potworny widok. 

Dziecko spadło z 10. piętra budynku. Natychmiast wezwano policję i pogotowie, które przewiozło malca do najbliższego szpitala. Specjaliści wiedzieli, że sytuacja jest naprawdę poważna, a każda minuta może zaważyć na życiu chłopca. Medycy szybko ustalili, że 6-latek doznał krwotoku mózgu i licznych złamań, w tym złamania kręgosłupa, rąk i nóg. Poszkodowanego poddano niezbędnym badaniom i jak możemy się dowiedzieć, obecnie jego stan, choć jest krytyczny, określa się jako stabilny.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystkiemu winny jest nastolatek 

Śledczym szybko udało się zatrzymać winnego całej tragedii. Jak podają media, świadkowie wypadku widzieli, jak 17-letni chłopak zepchnął chłopca z Tate Modern. Obecni na platformie od razu obezwładnili sprawcę, który już po chwili trafił w ręce funkcjonariuszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

  1. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Nastolatek przebywa obecnie w areszcie, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a przeciwko niemu toczy się postępowanie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nie był on w żaden sposób związany z poszkodowanym 6-latkiem. Mundurowi wciąż jednak nie wiedzą, dlaczego 17-latek zepchnął chłopca z 10. piętra. Jak możemy się dowiedzieć, śledczy apelują do świadków zdarzenia o zgłoszenie się na komisariat i przekazanie jakikolwiek informacji związanych ze sprawą. Tłumaczą, że nawet najmniejszy szczegół może mieć ogromne znaczenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News