Porażające doniesienia TVN, policja apeluje do świadków. Nastolatek wypchnął dziecko z 10 piętra galerii

Porażające doniesienia TVN, policja apeluje do świadków. Nastolatek wypchnął dziecko z 10 piętra galerii Źródło: .

TVN poinformował widzów o strasznym wypadku, do którego doszło dziś z samego rana. Dowiedzieliśmy się, że nastolatek wypchnął dziecko z 10. piętra galerii, doprowadzając do wielkiego poruszenia. Policja podała pierwsze informacje.

TVN przekazał widzom smutne informacje dotyczące wypadku, który wstrząsnął mieszkańcami jednego z wielkich miast. Nikt nie przewidywał, że nastolatek może być zdolny do dokonania czegoś tak przerażającego wobec znacznie młodszej od siebie osoby, która nie zrobiła mu nic złego. Od kilku godzin w mediach pojawiają się dramatyczne informacje o smutnym wypadku.

Dowiedzieliśmy się już, że 6-letni chłopiec spadł z 10. piętra galerii, a doprowadzić do tego miał nastolatek starszy od niego o 11 lat. W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat strasznego wydarzenia, które wywołało wielki szok u tysięcy osób na całym świecie. Nie można było podejrzewać, że nastolatek zachowa się w tak okrutny sposób.

TVN informuje o smutnym wypadku

Wiemy już, że do strasznego wydarzenia doszło w Tate Modern, najpopularniejszym punkcie turystycznym w Londynie. Podczas zwiedzania tarasu widokowego 17-letni chłopiec wypchnął 6-latka, który był pod opieką swoich rodziców. Mały chłopiec w teorii nie miał żadnych szans na to, by przeżyć. Na szczęście wydarzył się cud. Młody turysta zatrzymał się na wystającej części dachu na wysokości 5. piętra. 

- To zdarzenie mogło być wysoce stresujące i możliwe, że w związku z tym opuściliście Tate Modern krótko po zdarzeniu. Możliwe, że wydarzyło się coś, o czym przypomnieliście sobie dopiero teraz. Jeśli tak, skontaktujcie się z zespołem prowadzącym śledztwo - powiedział do świadków zdarzenia John Massey, szef śledczych działających na miejscu.

TVN przekazuje wiadomości o dramatycznym wydarzeniu

TVN przekazuje, że niektórzy ze świadków zdarzenia już wcześniej zwrócili uwagę na bardzo niepokojące zachowanie 17-latka, który miał przyglądać się rodzinie małego chłopca. Od razu wzbudziło ono podejrzenia, jednak nikt nie zdecydował się na podjęcie interwencji. Okazało się, że można było w ten sposób zapobiec wielkiej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mały chłopiec jest w stanie krytycznym, natomiast 17-latek został natychmiast aresztowany. Policjanci przekazali, że zatrzymany nie stawiał żadnego oporu i podchodził do wszystkiego ze zrozumieniem. Informacje o stanie 6-latka mają być udostępniane na bieżąco. Internauci z całego świata wyrażają swój smutek wobec sytuacji, do której doszło w Londynie.

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Polsat informuje o brutalnej śmierci mężczyzny. Spuchnięty konał w męczarniach
  4. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  5. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię

źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu