Materiał ukazany w UWAGA TVN wstrząsnął widzami. Badają przyczyny śmierci Filipa

Materiał ukazany w UWAGA TVN wstrząsnął widzami. Badają przyczyny śmierci Filipa Źródło: Fot. Pikio

TVN opublikował niezwykle druzgocący i poruszający materiał, który wstrząsnął widzami. Filip nie żyje, a o jego losie zadecydował lekarz, który odmówił mu pomocy, nie chcąc przyjąć go do szpitala. Cała historia mrozi krew w żyłach i jest wręcz skandaliczna.

TVN w swoim programie interwencyjnym "UWAGA" poruszył wyjątkowo trudny i dotkliwy temat. Tematem reportażu stał się Filip, który nie dostał szansy na walkę o życie. Została ona przekreślona już na starcie, bowiem lekarz nie chciał przyjąć go do szpitala. Zdaniem medyka chłopiec nie wymagał hospitalizacji, a jego stan nie zagrażał jego życiu i zdrowiu. Niestety, bardzo się mylił.

TVN bada okoliczności śmierci Filipa

2 letni Filip trafił do szpitala z poważnymi objawami - wysoką gorączką oraz rozpoznanym zapaleniem płuc. Mimo takich symptomów chłopiec nie został przyjęty do szpitala - lekarz zadecydował o tym, że dziecko spokojnie może wrócić do domu i tam dochodzić do siebie. Mimo gorących próśb rodziców w placówce nie znalazło się miejsce dla chorego dziecka. Niestety, to był ogromny błąd, który kosztował życie dziecka.

- Po godzinie od przyjazdu do szpitala zszedł do nas pan doktor. Osłuchał Filipa, zajrzał mu do gardła, mówiąc przy tym do męża, żeby trzymał mocniej głowę syna. On był już tak słaby, że leciał przez ręce - opowiedziała zrozpaczona matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serduszko przestało mu bić

Rodzice Filipa zgodnie z wytycznymi lekarza zabrali syna do domu. Stan chłopca się pogarszał, więc zdesperowani rodzice postanowili jeszcze raz poprosić o pomoc i zadzwonili po pogotowie ratunkowe. Niestety, ratownicy również rozłożyli ręce - wiek i stan dziecka ich przerósł.

- Panowie przerazili się, że to taki maluch. Podali Filipowi adrenalinę i pojechaliśmy do szpitala - wspomina kobieta.

Niestety, w drodze do szpitala serce Filipa przestało bić. Gdy dotarł on do szpitala został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, w której trwał przez 3 dni. Po tym czasie zmarł. Gdy odłączono go od aparatury, jego mamie pozwolono wziąć go na ręce po raz ostatni.

Sprawę bada Prokuratura Okręgowa, a rodzice chłopca zdecydowali się na złożenie skargi do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  2. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony


źródło: UWAGA TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News