TVN przekazał pilne ostrzeżenie! Pół Polski w niebezpieczeństwie

TVN przekazał pilne ostrzeżenie! Pół Polski w niebezpieczeństwie Źródło: ventusky.com

TVN przekazał ważne ostrzeżenie IMGW. Jak możemy się dowiedzieć, chwilowa poprawa warunków atmosferycznych nie zostanie z nami na długo i już niebawem może zrobić się naprawdę niebezpiecznie.

Informacje TVN nie są zbyt pokrzepiające dla Polaków. Choć niektórzy mogli mieć nadzieję na nieco pogodniejsze dni, pogoda znów da o sobie się we znaki. Zrobi się nieprzyjemnie, a temperatura raczej nie będzie zachęcać do spacerów.

Zrobi się naprawdę niebezpiecznie. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie 

Zgodnie z zapowiedziami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, rodaków znów czekają nienajlepsze warunki atmosferyczne. Niska temperatura to jednak nie wszytko, bowiem pojawią się silne wiatry i ulewne deszcze, stwarzające zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia człowieka.

Synoptycy skierowali ostrzeżenie pierwszego stopnia w stronę województwa śląskiego, a dokładniej powiatów: żywieckiego, cieszyńskiego, Bielsko-Białej, bielskiego, pszczyńskiego oraz Jastrzębie-Zdrój. Z przekazywanych informacji wynika, że alerty obowiązują do godziny 6:00 w niedzielę.

Kolejnym województwem objętym ostrzeżeniem jest małopolskie z wyszczególnionymi powiatami: tatrzańskim, suskim, wadowickim, nowotarskim, oświęcimskim, myślenickim, nowosądeckim, limanowskim oraz Nowy Sącz. W tym przypadku alert obowiązuje do godziny 9:00 w niedzielę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostrzeżenie drugiego stopnia 

IMGW wystosowało również ostrzeżenie hydrologiczne drugiego stopnia dla województwa zachodniopomorskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

W tamtejszych regionach zrobi się naprawdę niebezpiecznie, a nieprzyjemne warunki atmosferyczne najbardziej będą odczuwalne na Zaledwie Szczecińskim, bowiem to właśnie tam zostanie przekroczony stan ostrzegawczy. Alert obowiązuje do godziny 8:00 w niedzielę. Warto również zaznaczyć, że na terenie całego kraju wystąpi porywisty wiatr, a temperatura będzie wynosić zaledwie od kilku do kilkunastu stopni.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

Źródło: tvn24

Następny artykuł