Właśnie na jaw wyszły objęte tajemnicą zaskakujące informacje nt. Dominiki Tajner. Wiśniewskiemu oczy wyjdą z orbit

Właśnie na jaw wyszły objęte tajemnicą zaskakujące informacje nt. Dominiki Tajner. Wiśniewskiemu oczy wyjdą z orbit Źródło: Instagram/Dominika Tajner

TVN szykuje wielką niespodziankę dla swoich widzów. Będzie to gratka dla fanów Dominiki Tajner. Celebrytka weźmie udział w nowym projekcie stacji, który sprawi, że Michałowi Wiśniewskiemu oczy wyjdą z orbit.

TVN donosi o zaskakujących informacjach na temat Dominiki Tajner. Wyszyły na jaw nowiny, które wcześniej były wielką tajemnicą. Kiedy Michał Wiśniewski o tym usłyszy z pewnością będzie bardzo zazdrosny. Widzowie tej stacji telewizyjnej powinni być bardzo zadowoleni. 

TVN szykuje coś specjalnego 

TVN jest w trakcie przygotowywania niespodzianki dla widzów. Na jaw wyszły pewne ustalenia związane z Dominiką Tajner i nowym programem, który ma pojawić się na antenie. 

Była partnerka Michała Wiśniewskiego ma bowiem rozpocząć pracę w TVN. Do sieci wyciekł kontrakt celebrytki ze stacją. Znamy już kulisy tego nowego programu z udziałem Dominiki Tajner. Lider Ich Troje z pewnością pozazdrości sukcesów żonie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy nowego show

Dominika Tajner, poza byciem żoną Michała Wiśniewskiego i córką znanego trenera skoczków narciarskich, zdobyła popularność głownie dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". To tam widzowie polubili celebrytkę i zyskała ona wielu fanów. 

Teraz TVN zaproponował Tajner poprowadzenie autorskiego programu, który ma być częścią porannego pasma "Dzień Dobry TVN". Gwiazda podpisała już kontrakt ze stacją, a pierwsze odcinki jej show mają pojawić się w ramówce jesienią. 

Dominika Tajner ma w swoim programie opowiadać o tym na czym się zna bardzo dobrze czyli na temat sportów ekstremalnych, których jest wielką entuzjastką. 

-Dominika przekonywać będzie widzów do uprawiania sportów ekstremalnych, których jest wielką fanką. Sama także podejmie się kilku ryzykowanych wyzwań. Emocji nie zabraknie, bo jak przewiduje scenariusz programu, zobaczymy Tajner m.in. skaczącą ze spadochronem - brzmi zapowiedź show, która pojawiła się na łamach magazynu "Flesz". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Dziennikarze spekulują również, że jeżeli ten program osiągnie sukces, a ludzie będą chcieli oglądać Tajner na ekranie swoich telewizorów, być może celebrytka dostanie jeszcze dodatkową posadę, tym razem w TVN Turbo. 

 

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. 20-letnia Julia Wieniawa pokazała gdzie mieszka. Nie każdy chciałby żyć w takich warunkach

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu