Koszmar wstrząsnął polskim miastem. Noworodek żył tylko 15 min, porażające doniesienia TVN o tym, co zrobiła mu matka

Koszmar wstrząsnął polskim miastem. Noworodek żył tylko 15 min, porażające doniesienia TVN o tym, co zrobiła mu matka Źródło: fot. pexels.com

TVN przekazał potworne informacje o wydarzeniach, do których doszło w jednym z polskich miast. 30-letnia kobieta trafiła do szpitala świeżo po porodzie. W jej mieszkaniu znaleziono ciało noworodka, który żył jedynie 15 minut.

TVN poinformował dzisiaj o tragedii, do jakiej doszło 2 lipca w Miejskiej Górce w woj. wielkopolskim. Do szpitala w Rawiczu trafiła 30-letnia kobieta, u której lekarze stwierdzili, że jest świeżo po porodzie. Do jej mieszkania wysłano funkcjonariuszy, którzy dokonali przerażającego znaleziska. Znajdowało się tam ciało noworodka ukryte w jednej z szaf. Niestety było już zbyt późno, aby mu pomóc, a cała sprawa nie została jeszcze wyjaśniona. Lekarze wciąż nie pozwalają na przesłuchanie 30-latki ze względu na jej stan zdrowia. Jednak przeprowadzona sekcja zwłok noworodka wyjaśniła okoliczności jego śmierci.

TVN przekazał informacje, która wstrząsnęła całym miastem

Dzięki sekcji zwłok udało się ustalić, że noworodek przyszedł na świat żywy, a zginął zaledwie po 15 minutach. Jednak jego śmierć nie była spowodowana powikłaniami poporodowymi ani problemy zdrowotne w postaci, chociażby wady wrodzonej. Noworodek został zabity poprzez uderzenie w głowę narzędziem o tępej krawędzi.

 - Drugiego lipca do szpitala w Rawiczu trafiła 30-letnia kobieta. Lekarze stwierdzili, że jest ona świeżo po porodzie. W jej mieszkaniu znaleziono zwłoki noworodka. Sekcja potwierdziła, że dziecko urodziło się żywe. Żyło tylko 15 minut. Zmarło wskutek uderzeń w głowę narzędziem tępokrawędzistym - stwierdził Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tej sytuacji kluczowe mogą okazać się zeznania 30-latki, jednak na nie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Najpierw lekarze, którzy się nią opiekują, muszą wyrazić zgodę na przeprowadzenie przez śledczych odpowiednich czynności. Jednocześnie według funkcjonariuszy, w tej zbrodni nie brała udziału żadna inna osoba. W takim wypadku 30-latce może grozić za dzieciobójstwo do 5 lat pozbawienia wolności, ale jeżeli czyn ten zostanie zakwalifikowany jako zabójstwo, to wyrok może obejmować nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

 - Nic nie wskazuje na udział osób trzecich, dlatego wygląda na to, że mamy do czynienia z dzieciobójstwem, ale będziemy jeszcze dokładnie analizować wszystkie okoliczności. Decyzja o kwalifikacji tego czynu jeszcze nie zapadła - dodaje Smętkowki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  4. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana
  5. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  6. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór

źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News