To najbardziej tragiczny wypadek tych wakacji. Wyciągali kierująca nastolatkę z auta wiele godzin, nie żyją młode osoby

To najbardziej tragiczny wypadek tych wakacji. Wyciągali kierująca nastolatkę z auta wiele godzin, nie żyją młode osoby Źródło: screen/tvn24/

TVN właśnie poinformowało o niezwykle tragicznym wypadku. Choć od początku wakacji nieustannie słyszymy o najróżniejszych zdarzeniach, czegoś tak okropnego jeszcze nie było. Mimo szybkiej interwencji ratowników, życia niektórych osób nie udało się uratować.

Informacje TVN wstrząsnęły Polakami. Z każdym dniem pojawia się coraz więcej doniesień na temat kolejnych wypadków z udziałem młodych osób, jednak o tej tragedii zapewne długo nie zapomnimy. Jak możemy się dowiedzieć, akcja ratunkowa nastolatki trwała kilka godzin, a okoliczności zupełnie nie sprzyjały działaniom funkcjonariuszy. 

Najtragiczniejszy wypadek tych wakacji. TVN podaje druzgoczące informacje 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek niedługo po północy, w Grzędach na Dolnym Śląsku. Z informacji, jakie podają media wynika, że samochodem osobowym poruszały się wówczas trzy osoby: 19-latka i dwóch 20-latków. To właśnie dziewczyna kierowała pojazdem, który z ogromnym impetem uderzył w przydrożne drzewo. Auto wręcz wbiło się w konar, który doszczętnie je zmasakrował. Choć wypadek miał miejsce w nocy, obecni byli świadkowie, którzy od razu zawiadomili odpowiednie służby. Strażacy z państwowej i ochotniczej straży pożarnej w Kamiennej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Czarnym Borze oraz policja pojawili się już kilka minut później i niezwłocznie rozpoczęli akcję ratowniczą. Jak się okazuje, nie od razu byli w stanie stwierdzić, ile osób znajduje się wewnątrz samochodu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ratownicy walczyli kilka godzin 

Funkcjonariuszom już po dłuższej chwili udało się wyciągnąć dwóch 20-latków. U jednego z nich lekarz od razu stwierdził zgon. Drugi natomiast został niezwłocznie przetransportowany do szpitala, a jego stan został określony jako bardzo ciężki. Strażacy przez kilka godzin walczyli, by wyciągnąć 19-latkę z pojazdu. Zniszczenie, jakiemu uległa osobówka, znacznie uniemożliwiała jednak całą akcję. Jeszcze w trakcie jej trwania lekarz stwierdził, że młoda dziewczyna nie żyje. 

Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie są dokładne przyczyny wypadku. Z uwagi na siłę uderzenia można stwierdzić, że kierująca pojazdem poruszała się ze zbyt dużą prędkością. Śledczy jednak nie ustalili jeszcze, czy pojawiły się inne czynniki, przez które nastolatka uderzyła w drzewo. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł 
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. Nigdy nie popełniaj tego błędu. Zamiast krzyczeć na dzieci wypowiedz te 2 zdania, zawsze działają
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny

Źródło: tvn24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News