TVN katarzyna bosacka zwolniona ze skutkiem natychmiastowym
Facebook/@Katarzyna Bosacka
Mateusz Wysokiński - 5 Czerwca 2019

Tego nie spodziewał się nikt. Znana prezenterka wyrzucona z TVN, umowę rozwiązano ze skutkiem natychmiastowym

TVN zakończyło współpracę ze znaną i lubianą prezenterką. Jedna z ikon telewizji dostała wypowiedzenie umowy ze skutkiem natychmiastowym, a wszyscy jej fani są zaskoczeni i dopytują, co mogło stać za tak nagłym zrezygnowaniem z usług kultowej ikony telewizji.

TVN poinformował dzisiaj o dość niespodziewanych zmianach kadrowych w stacji. Jedna z największych gwiazd stacji TVN Style, która należy do koncernu, dostała wypowiedzenie umowy. Prezenterka, której programy cieszyły się wielką popularnością, została usunięta ze stacji w trybie natychmiastowym. Fani są głęboko zaskoczeni i nie wiedzą, co mogło stać za decyzją telewizji.

TVN zwalnia prezenterkę. Zaskakujące przetasowania w telewizji

Osobą, która pożegnała się z pracą w telewizji, jest Katarzyna Bosacka. Ikona stacji life stylowej TVN Style prowadziła programy Wiem, co jem i wiem, co kupuję i Gwiazdy od kuchni. Niestety, przygoda z tymi show zakończyła się piątego czerwca, po tym, jak na biurko prezenterki trafiło wypowiedzenie współpracy.

"Na Wspólnej" i śmierc bohateraDruzgocąca wiadomość z "Na Wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragediaCzytaj dalej

- TVN S.A. podjęła decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Panią Katarzyną Bosacką – poinformowała stacja w oświadczeniu.

Zdezorientowani fani nie wiedzą, co sprawiło, że żona byłego ambasadora RP w Kanadzie, która cieszyła się wielką popularnością i uznaniem, została wyrzucona ze stacji. W kuluarach mówi się o konfliktach interesów Bosackiej, która niedawno podjęła współpracę reklamową z jedną z sieci sklepów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej

Bosacka została wyrzucona przez swój nowy projekt?

Możliwe, że Bosacka i telewizja TVN pokłócili się, przez fakt nawiązania przez gwiazdę współpracy ze sklepami Rossmann. Mówi się, że stacja chciała mieć gwiazdę na wyłączność i nie do końca pozwoliła jej na współdziałanie z siecią. Niemniej, wysoki kontrakt z markami niemieckich sklepów na pewno sprawi, że prezenterka nie będzie musiała martwić się o zasobność swojego portfela.

- OnlyBio OnlyEco i moja pierwsza kampania wsparcia produktu. I to nie byle jakiego. Polskie kosmetyki i środki czystości w 100 proc. biodegradowalne, pracowała nad nimi rzesza polskich naukowców. Są tak bezpieczne, że można nimi wymyć podłogę, a gdy raczkujące bobo ją poliże, nic mu się nie stanie. Do kupienia w drogeriach Rossmann - pisała Bosacka na swoich social mediach.

Bardziej zmartwieni natomiast z pewnością będą jej fani. którzy już żałują, że nie zobaczą więcej swojej ulubionej prezenterki na ekranach. Nie wiadomo jednak, czy z czasem nie zwiąże się ona z jakąś stacją konkurencyjną, spełniając marzenia fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor M jak Miłość zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  2. Pierwsza Dama w sukience za 17 TYSIĘCY złotych! Faktycznie była warta tak kosmicznej kwoty?
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z Na wspólnej. Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News