Widzowie TVN przecierali oczy ze zdumienia. Uwielbiane gwiazdy przyłapane na łóżkowych igraszkach

Widzowie TVN przecierali oczy ze zdumienia. Uwielbiane gwiazdy przyłapane na łóżkowych igraszkach Źródło: youtube.com / TVN7

Widzowie TVN byli mocno zaskoczeni, kiedy Sylwia i Piotr zostali przyłapani na igraszkach. Miliony wyświetleń filmu i setki komentarzy nie pozostawiają złudzeń.

Nierzadko zdarza się, że TVN szokuje swoich widzów. Nie inaczej było i w tym przypadku. Po publikacji materiału, na którym można zauważyć, jak gwiazdy oddają się miłosnym igraszkom w internecie pojawiła się prawdziwa burza.

Gwiazdy TVN przyłapane

Na YouTube pojawił się film, w którym popularne gwiazdy jednego z seriali produkcji TVN pozwalają sobie na miłosne uniesienia. Wzbudziło to niezwykłe zainteresowanie internautów, a najlepszym ich potwierdzeniem jest oszałamiająca liczba odtworzeń. Film został już wyświetlony przez ponad 23 miliony osób, a ta liczba wciąż rośnie. Warto też zauważyć, że oprócz wyświetleń internauci pozostawili pod filmem wiele komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sylwia i Piotr to bohaterowie uwielbianego przez telewidzów serialu "Zakochani po uszy" emitowanego na antenie TVN 7. Film, który wzbudził tak wiele emocji, przedstawia parę w niedwuznacznej sytuacji. Jednak poranne zaloty zostały im nagle przerwane. Zakłopotanie, jakie odmalowało się na ich twarzach, z pewnością pozostanie w pamięci wielu widzów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy

Bohaterowie serialu spotykają się ze sobą już od czasów liceum. Długoletnia miłość przeżywa wzloty i upadki. Jednak jak można zauważyć między Sylwią a Piotrem nadal pojawia się iskra namiętności.

 

(youtube.com / TVN7)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana
  3. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show
  4. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby
  5. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Źródło: youtube/TVN7

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News