TVN ujawnił kulisy zbrodni, która poruszyła Polskę. 14-latek nie miał litości dla macochy i brata

TVN ujawnił kulisy zbrodni, która poruszyła Polskę. 14-latek nie miał litości dla macochy i brata Źródło: .

TVN w swoim sztandarowym programie "Uwaga!" ujawnił zbrodnię 14-latka, który zamordował swoją macochę i poważnie zranił brata. Dzień przed zbrodnią pochwalił się swoimi planami na Facebooku.

TVN ujawnił potworną zbrodnię, której dokonał 14-latek na swoich bliskich. Chłopak miał inspirować się morderczynią z Rakowisk, która w 2014 roku wraz z chłopakiem zamordowała jego rodziców, zadając im kilkanaście ciosów nożem. Do tragedii doszło 25 stycznia. 

TVN ujawnia szczegóły

Wszystko wydarzyło się 25 stycznia w Chełmie. 

 - Żona szła do naszej córeczki. On przechodził obok niej z uśmiechem i znienacka wbił jej nóż w szyję. Nie miała już sił się bronić, przewróciła się. Dzieci uciekły do sąsiada, a on ją dobił- opisywał pan Robert. 

Widząc całą sytuację, w obronie kobiety stanął 18-latek, przyrodni brat atakującego. Nastolatkowi nie dość, że nie udało się uratować  matki to sam ledwo uszedł z życiem. Został ciężko zraniony, ale dzięki szybkiej reakcji sąsiada został natychmiast przewieziony do szpitala.

- Miał rany kończyn górnych, szyi, barku i liczne rany tłuczone i cięte głowy. Pacjent jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym, kontakt z nim jest utrudniony- powiedział zajmujący się nim lekarz.

Po brutalnym ataku, 14-letni Łukasz spokojnie opuścił dom, po czym wolnym krokiem udał się do Chełmskiego Domu Kultury. Nie zachowywał się jakby dopiero co dokonał makabrycznej zbrodni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ten młody człowiek wszedł na teren budynku, powolnym krokiem przemieścił się w stronę kasy, odwrócił się i wyszedł. Zrobił to spokojnie, jak gdyby nic się nie stało - zrelacjonował Mariusz Kalman z CDK. - Cały był zakrwawiony, w jednym ręku miał nóż, w drugiej ręce trzymał młotek. Całe jego ubranie było zakrwawione. Ślady krwi zostawił w holu, na drzwiach wejściowych- opowiedziała inna z pracownic.

Chłopak został zatrzymany 

Kiedy chłopak opuścił dom kultury, dwóch pracowników zaczęło go śledzić. Na bieżąco relacjonowali ruchy mordercy policji. Policjanci zatrzymali go kilkanaście minut później. Według ich relacji, 14-latek nie stawiał oporu, nie uciekał i wykonywał polecenia policjantów. 

Dzień przed zabójstwem, Łukasz zamieścił na swoim Facebooku wpis: "Pora zabijać, ty szmato pijacka".

Dzisiaj grzeje:  1. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
2. Jego piosenki znał i uwielbiał każdy. Niestety, nie żyje

Ojciec chłopaka jest policjantem. Z byłą żoną, biologiczną matką chłopaka rozstał się kilka lat temu. Z panią Eweliną był w związku od kilku lat, miała dwóch synów z poprzedniego związku. Dwa lata temu urodziła się im córeczka. Do tej pory nie są znane motywy zbrodni, ale jak opisuje ich sąsiadka, było to bardzo niespodziewane, ta sytuacja musiała narastać w chłopaku od dawna. Kilka miesięcy wcześniej zamieścił on podobny post, w którym groził, że wysadzi szkołę. Wezwana została wtedy policja, sprawa trafiła do sądu rodzinnego.

Najlepsze newsy dnia:

1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News