Mamy potwierdzenie, sobota nie oszczędzi Polaków. TVN przekazał fatalne informacje

Mamy potwierdzenie, sobota nie oszczędzi Polaków. TVN przekazał fatalne informacje Źródło: yns plt Unsplash.com

TVN zdecydował się skierować ostrzeżenie do wszystkich Polaków. W sobotę praktycznie cały kraj musi znajdzie się w trudnej sytuacji. Niestety po raz kolejny wiele osób będzie musiało przełożyć swoje plany, jednak zapewnienie bezpieczeństwa powinno być nadrzędną wartością. Warto zapoznać się z tym komunikatem.

TVN postanowił skierować do swoich widzów ważne słowa. Wszyscy powinni zapoznać się z ich treścią, bo już jutro cały kraj może znaleźć się w niebezpieczeństwie. Eksperci nie mają wątpliwości, że trzeba się przygotować i wiele osób nie będzie zachwyconych tym co przekazała telewizja. 

TVN ostrzega przed jutrzejszym dniem

TVN zdecydował się na zwrócenie uwagi na komunikaty wydawane przez ekspertów IMGW. Niestety dla wszystkich planujących jutro wypoczynek konieczne może być zmiana planów i znalezienie sobie bezpieczniejszej rozrywki w domu. TVN przekazał fatalne informacje i zasmucą one miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszyscy chcący przedłużyć sobie nieco wakacje, wyjątkowo mocno odczują początek jesiennych klimatów. TVN nie pozostawia złudzeń, sobota nie oszczędzi nikogo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przez kraj przetoczą się ciężkie chmury

TVN Meteo zaprezentował informacje dotyczące jutrzejszej pogody. Niestety sobota nie będzie łaskawa i przygotować trzeba się na opady w praktycznie całym kraju. Już w nocy z piątku na sobotę zaobserwować będzie silne mgły, szczególnie utrudnią one podróże wszystkim kierowcom chcącym rozpocząć weekend wcześniej niż w sobotni poranek. 

To właśnie już w nocy pojawią się pierwsze opady. Na Ziemi Lubuskiej i na Pomorzu spadnie od 1 do 3 litra wody na metr kwadratowy. Termometry wskażą maksymalnie 15 stopni na Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Sama sobota natomiast upłynie natomiast pod znakiem zdecydowanie bardziej gwałtownej pogody.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Sobota nie będzie nas rozpieszczać pogodowo

Jak przekazuje TVN w sobotę spadnie od 5 do 15 l/mkw w Wielkopolsce, Warmii, Kujawach, Ziemi Lubuskiej oraz na Pomorzu. Natomiast na Mazurach Mazowszu oraz Ziemi Łódzkiej i Świętokrzyskiej, Śląsku mogą wystąpić burze,  których trakcie wystąpi wiatr osiągający nawet 90 km/h. W trakcie wyładowań spadnie nawet 30 l/mkw wody. Termometry maksymalnie wskażą do 28 stopni na Podkarpaciu. Na Nizinie Szczecińskiej natomiast w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczą one 18 stopni Celsjusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechu
  2. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Nowa Królowa Życia brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News