Do końca wszyscy liczyli, że uda się ją odnaleźć żywą. Niestety, dzisiaj TVN podał najgorsze możliwe informacje

Do końca wszyscy liczyli, że uda się ją odnaleźć żywą. Niestety, dzisiaj TVN podał najgorsze możliwe informacje Źródło: .

TVN nie przekazał dobrych wiadomości. Ogłoszono koniec akcji poszukiwawczej. Choć wiele osób wciąż wierzyło, że uda się znaleźć ją całą i zdrową, znaleziono jej zwłoki.

TVN właśnie przekazał tragiczne informacje. Zakończono poszukiwania słynnej narciarki. Zostało znalezione jej ciało, sekcja zwłok wykazała przygnębiającą prawdę. Kibice, bliscy i przyjaciele sportsmenki są pogrążeni w głębokiej żałobie. To ogromna strata dla całego świata sportu.

TVN zasmucił Polaków przykrymi informacjami

Jak podaje TVN, Blanca Fernandez Ochoa zaginęła prawdopodobnie 23 sierpnia w Madrycie, kiedy to była widziana po raz ostatni. Od tamtej pory trwała akcja poszukiwawcza, która właśnie została zakończona. Dzisiaj przed południem jej ciało zostało znalezione przez jednego z funkcjonariuszy zaangażowanych w poszukiwania. Zwłoki leżały w okolicach Cercedilli położonej około 70 kilometrów od Madrytu, 1900 metrów nad poziomem morza.

Ciało narciarki od razu zostało poddane szczegółowej sekcji zwłok. Według ekspertów do zgonu doszło najpewniej pod koniec sierpnia. Podejrzewa się, że Blanca Ochoa zasłabła podczas spaceru. Sportsmenka często wybierała się na przechadzki po górach, właśnie w okolicach Cercedilli. Jedna z nich zakończyła się dla niej w tragiczny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Odeszła medalistka

Blanca Fernandez Ochoa miała na swoim koncie wiele sukcesów związanych z narciarstwem. W 1992 roku dostała brązowy medal podczas zimowych igrzysk olimpijskich. Była także czterokrotną mistrzynią świata. Przez wiele lat pokazywała, że narciarstwo to jej pasja, a sukcesy dla Hiszpanii [rzyniosły jej ogromną sławę nawet poza granicami kraju. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
 

2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

To wielka strata dla świata sportu oraz bliskich 56-latki. Medalistka uwielbiała samotne spacery oraz odpoczynek na świeżym powietrzu, ale tym razem zakończyło się to dla niej tragedią. Być może gdyby miała ze sobą jakiegoś towarzysza udałoby się ją uratować przed zgonem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę
     

Źródło: TVN

Następny artykuł