W hicie TVN w wyjątkowy sposób upamiętnią Piotra Woźniak-Staraka. Gwiazdor serialu wyjawił, co wydarzy się w ostatnim odcinku

W hicie TVN w wyjątkowy sposób upamiętnią Piotra Woźniak-Staraka. Gwiazdor serialu wyjawił, co wydarzy się w ostatnim odcinku Źródło: .

TVN upamiętni Piotra Woźniak-Staraka w swoim największym hicie? Gwiazdor uwielbianego serialu zdradził, że wszystko będziemy mogli zobaczyć w ostatnim odcinku. Będzie naprawdę wzruszająco i to nie tylko dla rodziny zmarłego.

W serialu TVN zobaczymy wyjątkowy hołd ku pamięci nieżyjącego producenta filmowego, który także pracował nad jego powstaniem. Aktor, grający w uwielbianym przez wielu hicie zdradził, jak dokładnie będzie to wyglądało oraz kiedy powinniśmy się wszystkiego spodziewać. Przyznał, że początkowo jego nastawienie było bardzo sceptyczne, jednak z biegiem czasu przekonał się, że takie upamiętnienie będzie wprost idealne i do tego niezwykle poruszające. 

Hołd dla Piotra Woźniak-Staraka w hicie TVN. Gwiazdor zdradza szczegóły 

Już od jakiegoś czasu możemy oglądać wznowione odcinki "39 i pół" pod zmienioną nieco nazwą: "39 i pół tygodnia". Jak możemy się dowiedzieć, nad powstaniem serialu czuwała firma Watchout Studio, w której pracował nieżyjący już Piotr Woźniak-Starak

Tomasz Karolak, który gra jedną z głównych ról, w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post zdradził, że ostatni odcinek będzie upamiętnieniem producenta. Opowiedział o piosence, którą wykona na sam koniec. Przyznał, że początkowo był do niej negatywnie nastawiony, jednak śmierć przyjaciela zmieniła jego podejście. 

- Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. To jest o miłości do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli, o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał - powiedział dla Jastrząb Post. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor z początku był przeciwny 

Aktor przyznał, że gdy dowiedział się o śmierci śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak był wstrząśnięty. Jego codzienność uległa diametralnej zmianie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

- Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego, i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie - wspomina z wielkim bólem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł