Gwiazda TVN wzięła ze sobą jedną rzecz.
Screen DDTVN
Klaudia Bochenek - 4 Sierpnia 2019

Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobie

Gwiazda TVN została bezlitośnie potraktowana na ulicy w biały dzień. Miała spokojnie zrobić zakupy, a potem wrócić do domu, a krótka droga do marketu i z powrotem zmieniła się w coś okropnego. Wszystko za sprawą jednej rzeczy, którą wzięła ze sobą z domu.

Gwiazda TVN to wyjście po sprawunki zapamięta jeszcze na długo. Nie mogła spodziewać się aż takiej reakcji ludzi - kilka osób zaczepiło ją, ale nie mieli pokojowych zamiarów. Dziennikarka była mocno zaskoczona. Takiej furory nie zrobiła jeszcze nigdy.

Była dziennikarka TVN pokazała swoją torbę na zakupy

Karolina Korwin-Piotrowska wychodząc na zakupy ze zwykłą, nową torbą spotkała się z ogromem nienawiści. Powodem był nie wygląd dziennikarki, nie jej psy, a kolor siatki - była cała tęczowa. Piękne, nasycone kolory przykuwały wzrok z daleka, na nieszczęście dla Korwin-Piotrowskiej. Z takim ogromem hejtu nie spotkała się jeszcze nigdy. Zaznaczyła, że mieszka na "luzackiej" dzielnicy i już wcześniej wychodząc z tęczowym gadżetem na zakupy zwracała uwagę, ale obwiniała swoje psy. Wszystko skrzętnie opisała na swoim profilu na Instagramie.

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na sierpieńLepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszneCzytaj dalej

- Na przestrzeni kilkuset metrów niosąc zakupy w torbie z tęczą zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża (zupa czuła się błogosławiona), jeden starszy pan mnie popchnął na ulicy pod straganem mówiąc "parszywe lewactwo", matka z dziećmi, które zawołały: mamo kupmy taką siatkę, jaką ma ta pani i odpowiedź: nie jesteśmy zboczeni; jednej pani z dzieckiem w sklepie na "B" prawie wypadły zakupy, a potem zapytała teatralnym szeptem nad ekologiczną cukinią: Pani się tak nie boi z TYM chodzić? Gdzie mogę taką kupić? - tak Korwin-Piotrowska opowiadała o swojej wyprawie do marketu, ale potem było jeszcze gorzej.

"Przecież pani nie jest żadna lesba, po co prowokować?"

Jak się okazuje, nawet słuchaczka Radia Maryja nie omieszkała zwrócić swojej sąsiadce uwagi o dyskusyjne ostatnio tęczowe wzory. Czytając długi wpis dziennikarki można mieć wrażenie, że to głównie ludzie starsi są podatni na hejt do osób LGBT oraz symbolu tęczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


marta kaczyńska i były mążMarta Kaczyńska i jej były mąż próbowali to ukryć. Niewygodne fakty wyszły na jaw, 10 zdjęcie wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Każdy kto jedzie na wakacje powinien to przeczytać. Prosty sposób na dużą oszczędność

- Moja emerytowana sąsiadka, słuchaczka Radia Maryja, urocza i zabawna, podeszła do mnie zatroskana: Pani Karolinko, przecież pani nie jest żadna lesba, po co tak prowokować? Najzabawniejsza była w piątek dziewczyna na rowerze i jej chłopak na hulajnodze, którzy złamali przepisy na skrzyżowaniu, żeby podjechać i zapytać, gdzie TO kupiłam. Że chcą kupić tego więcej i dać znajomym. Głównie w szoku są ludzie starsi, to prawda. W szoku, bo... tęcza. Trzy dni. Kilkaset metrów w stolicy Polski. Jedna torba. Zwykła acz niezwykła. Z tęczowym wzorem - kończyła swoją wypowiedź zszokowana dziennikarka.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Fot. instagram.com/karolinakp/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

UrbańskiWidzowie Milionerów oburzeni! Nieprzyzwoite pytania zniesmaczyły wszystkich, nr 12 to totalne przegięcieCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News