TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem Źródło: Pixabay - Arcaion

TVN postanowił poinformować Polaków o bardzo nietypowej śmierci, do którego doszło kilka dni temu. Mężczyzna postanowił przed zgonem przyznać się, co połknął kilka godzin wcześniej. Jego historia przyprawia o mdłości.

TVN przekazał Polakom przerażające wiadomości dotyczące śmierci, do której doszło w Australii. Dowiedzieliśmy się, że w wyniku poważnych problemów zdrowotnych 34-letni mężczyzna zmarł. Nie pomogła nawet pomoc lekarzy, którzy byli bezradni w obliczu bezmyślnego zachowania mężczyzny. Jak się dowiadujemy, przyczyna jego śmierci jest bardzo nietypowa.

Pacjent nie chciał powiedzieć lekarzom, co jest powodem jego złego samopoczucia, choć słowa bliskich ostatecznie rozwiały wszelkie wątpliwości. Dowiedzieliśmy się, że na kilka miesięcy przed śmiercią 34-latek połknął żywego gekona. Do dziś nie wiadomo, co spowodowało takie zachowanie. Lekarze nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić, jaki jest powód śmierci, choć uważają, że mogło to mieć na nią olbrzymi wpływ.

TVN przekazuje wieści o śmierci Australijczyka

Do dramatu doszło w Australii w mieści Brisbane. 1 grudnia pewien mieszkaniec miasta udał się na imprezę związaną z Bożym Narodzeniem, po której miał czuć się bardzo źle. Przez długi czas nie informował bliskich o tym, do czego na niej doszło. Wszyscy twierdzili, że źródłem jego problemów żołądkowych może być nieświeży kurczak, jednak prawda była zupełnie inna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero po pewnym czasie, gdy chory dowiedział się, że cierpi na salmonellę, przyznał swoim bliskim, że połknął żywego gekona. Wiadomości o tym zajściu trafiły do lekarzy, jednak ci nie byli już w stanie uratować życia chorego.

TVN informuje o przerażającej śmierci

Po pewnym czasie mężczyzna zmarł, a lekarze i znajomi zaczęli zastanawiać się, czy to właśnie gekon miał wpływ na to, że chorego nie dało się już uratować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej mama spisała TESTAMENT. Lekarze nie dawali jej ŻADNYCH szans
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. Nigdy nie popełniaj tego błędu. Zamiast krzyczeć na dzieci wypowiedz te 2 zdania, zawsze działają
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News