Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN

Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN Źródło: .

TVN podał straszne informacje. Wakacje miały być okazją do miłego spędzenia czasu, a stały się tragedią dla kilkudziesięciu rodzin. Nie żyje 6 osób, a 190 jest rannych.

TVN przekazał straszne statystyki dotyczące tragicznego incydentu: prawie 200 osób jest rannych, a żywioł zabrał ze sobą 6 ludzkich żyć. Rodziny są zrozpaczone, a służby działają na pełnych obrotach i w całkowitej gotowości, by nikomu więcej nic nikomu się nie stało.

TVN: trąba powietrzna spowodowała prawdziwe spustoszenie. Nie żyje 6 osób

Liaoning w północno-wschodnich Chinach to prowincja, która najbardziej ucierpiała wskutek przejścia silnej i ogromnej trąby powietrznej. Oprócz potwierdzonej śmierci 6 osób, lokalne służby podały też do wiadomości informacje o 190 rannych. Przez ogromne straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia ewakuowano prawie 1600 osób.

Deszcz i grad, które nadeszły wraz z trąbą powietrzną, spowodowały zniszczenia sieci energetycznych, budynków mieszkalnych i całej infrastruktury. Wiele budynków obróciło się po prostu w pył.

10 tysięcy mieszkańców miasteczka Kaiyuan odczuło skutki przejścia trąby, a kolejne miasteczko Jingouzi, przez 15 minut odczuwało na sobie niszczycielską siłę żywiołu. To straszne, że wystarczyło tak mało czasu, by część przemysłowa miasta po prostu przestała istnieć.

Fabryki obróciły się w gruz. Poszukiwane są kolejne osoby

- Okna naszego domu zostały całkowicie zniszczone, ale poza tym nie został mocno zniszczony. Rodzina, która najbardziej ucierpiała, straciła nawet lodówkę, a ich dom nie ma okien. Wiatr zerwał im też drzwi od sypialni - relacjonował jeden z poszkodowanych mieszkańców.

Przez to, że wiele fabryk zawaliło się, a parki przemysłowe zamieniły się w ruinę, szef lokalnej straży pożarnej mimo trudnych warunków, zarządził poszukiwania żywych lub martwych pod gruzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Naszym pierwszym zadaniem było znalezienie uwięzionych ludzi i pomoc im. W czwartek także będziemy prowadzić poszukiwania - powiedział zdecydowanie mediom.

Służby pracują głównie nad tym, by przywrócić zdolność działania sieci energetycznej w regionie, ponieważ prąd jest zdecydowanie najbardziej potrzebny zarówno im, jak i mieszkańcom.

Niestety region wschodniej Azji jest coraz częściej pustoszony przez katastrofy żywiołowe. Trąby powietrzne, ulewy, susze, powodzie, silne wiatry - to nie ułatwia życia ludziom w tamtejszych miasteczkach. Wszystkie tragedie zdaniem naukowców są skutkami globalnego ocieplenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  4. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało
  5. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  6. TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News