Gwiazda TVN wciągnięta w nieprawdopodobną intrygę. Pilnie wydała oświadczenie, fani nie dowierzają

Gwiazda TVN wciągnięta w nieprawdopodobną intrygę. Pilnie wydała oświadczenie, fani nie dowierzają Źródło: Instagram.com teatr_fabrykamarzen

TVN - gwiazda stacji opublikowała oficjalne oświadczenie, ostrzega swoich fanów, mogą być w niebezpieczeństwie. Aktorka padła ofiarą oszustów, skomentowała sprawę w swoich mediach społecznościowych.

TVN zrobił z niej gwiazdę, dzięki pracy w stacji aktorka zdobyła rzeszę wiernych fanów. Niedawno przyznała, że została wciągnięta w niebezpieczną intrygę i wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które skierowała do swoich fanów.

TVN - gwiazda stacji padła ofiara oszustwa, teraz ostrzega fanów

Dominika Gwit największą sympatię widzów zyskała jako Zośka w popularnym serialu stacji TVN "Przepis na życie". Gwiazda zyskała grono wiernych fanów, którzy z ciekawością śledzą nie tylko jej aktorskie poczynania, ale również życie prywatne. Dominika Gwit chętnie chwali się nim w mediach społecznościowych.

Niedawno gwiazda na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie w sprawie oszustwa, którego padła ofiarą. Dominika Gwit ostrzegła fanów przed preparatami na odchudzanie, które reklamowane są za pomocą jej wizerunku.

Oszuści bezprawnie wykorzystali wizerunek gwiazdy TVN do reklamy swoich produktów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka zaznaczyła, że nie ma z nimi nic wspólnego, a jej twarz została wykorzystana do reklamy bez jej zgody. Gwiazda poprosiła fanów by nie kupowali tych środków dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ nie wiadomo, skąd pochodzą i mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

- Uwaga na oszustów! Nie ma żadnych proszków na odchudzanie! To oszustwo i bezprawne wykorzystanie wizerunku - napisała Dominika Gwit na swoim Instagramie.

p>Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Reklamy wyświetlały się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku i Instagramie. Nieuczciwy dystrybutor preparatu na odchudzanie wykorzystał do nich zdjęcia gwiazdy sprzed i po jej spektakularnej metamorfozie, którą przeszła kilka lat temu. Aktorka zrzuciła wówczas sporo kilogramów, jednak jak przyznała w późniejszych wywiadach, nie była szczęśliwa, będąc na nieustającej diecie. Dziś pogodziła się ze swoją sylwetką i do tego samego zachęca swoich fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna wiadomość Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o powrót obostrzeń w Polsce
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. 42-letnia pogodynka zmarła niespodziewanie. Kilka dni temu napisała, że "jej mózg jest zepsuty"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News