Życie dziennikarki TVN zmieniło się w dzieciństwie przez jeden widok. "Mama leżała z obcym panem w łóżku"

Życie dziennikarki TVN zmieniło się w dzieciństwie przez jeden widok. "Mama leżała z obcym panem w łóżku" Źródło: Screen/ Instagram/ @annakalczynskam

Dziennikarka TVN, córka znanej aktorki, przyznaje się do dziecięcej traumy. Przeżyła wstrząs, gdy jako mała dziewczyna zobaczyła swoją matkę w łóżku z obcym mężczyzną.

Znana z TVN dziennikarka zdradziła, że w czasie dzieciństwa narażona była na kilka niemiłych sytuacji. Wszystko z powodu sławy jej matki. Czasem ciężko to sobie uświadomić, lecz okazuje się, że popularność rodzica ma duży wpływ na życie dziecka, nie zawsze pozytywny. Przykładem tego jest właśnie prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Prowadząca DDTVN o swoim dzieciństwie. "To było dziwne"

Anna Kalczyńska, znana publiczności przede wszystkim jako prowadząca w słynnym programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", przyznała, że z dzieciństwa pamięta sporo nieprzyjemnych sytuacji, które były skutkiem popularności jej matki. Prezenterka jest córką słynnej aktorki Haliny Rowickiej. 

Rowicka stworzyła słynną kreację Ewy, żony głównego bohatera kultowego serialu "Dom", Andrzeja Talara. To ta rola wyniosła ją na szczyty popularności, lecz sława miała także złe strony. Nieprzyjemne sytuacje, które spotykały matkę, mocno przeżywała córka - Anna.

- Mama grała tam niejednoznaczną postać. Gdy była zołzą, wredną synową to spotykała się na ulicy z aktami pretensji, rozczarowania. Obserwowałam jako mała dziewczynka konsekwencje jej ogromnej wtedy popularności i było to dla mnie bardzo dziwne. „Dlaczego ktoś wyzywa moją kochaną mamę” - myślałam - opowiada Anna Kalczyńska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecięca trauma. Mama w łóżku z obcym panem

Jednak zaczepianie matki przez widzów i utożsamianie jej z graną przez siebie postacią, nie było najgorszym wspomnieniem dziennikarki TVN. Anna Kalczyńska w momencie emisji pierwszych odcinków "Domu" była małą dziewczynką, miała 6 lat. Dlatego dziwnym uczuciem było dla niej obserwowanie matki na ekranie telewizora. Jeden z takich seansów zakończył się dziecięcą traumą.

- Moja mama była z Andrzejem Talarem w łóżku i paliła papierosa. Dla mnie jako dziecka było to coś strasznego. „Jak to moja mama pali papierosy, a do tego leży z obcym panem w łóżku”? W prywatnym życiu w ogóle nie paliła. Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie. Jak ja to bardzo przeżywałam! Teraz się z tego śmieję, ale dla dziecka, które widzi swojego rodzica w łóżku w scenie miłosnej to jest coś strasznego - wyznaje dziennikarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

Na szczęście były też miłe epizody związane z popularnością mamy. Kalczyńska z uśmiechem wspomina, jak szkolni koledzy i koleżanki prosili o załatwienie autografów - wtedy można było poczuć prawdziwą dumę.

 

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News