Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę

Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę Źródło: youtube.com/tvnpl

Gwiazdor TVN jest jednym z tych, którzy nie boją się mówić o gorzkiej prawdzie. Jego życiem rządził nałóg, który niszczył go nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Długo próbował doprowadzić wszystko do dawnego stanu rzeczy - teraz udzielił szczerego wywiadu.

Gwiazdor TVN już od dawna sygnalizował, że w jego życiu dzieje się źle. Apogeum złej passy osiągnął na konferencji ramówkowej, kiedy to zachowywał się obelżywie w stosunku do innych obecnych oraz był dziwnie pobudzony. Wtedy nastąpił przełom i zadecydował, że coś musi się zmienić.

Gwiazdor TVN nie wstydzi się swojego niszczącego nałogu

Robert Gonera, bo o nim mowa, przez dłuższy okres swojego życia nie potrafił normalnie funkcjonować - to nałóg grał pierwsze skrzypce. Jego życie prywatne i zawodowe legło w gruzach, a on sam nawet podczas wystąpień publicznych zaliczał karygodne wpadki. Dziś szczerze przyznaje, że czuje się o wiele lepiej.

Grający w "Na Wspólnej' aktor wyznał, że teraz nie ma zbyt wielu powodów do zmartwień - czerpie z życia na ile może, dużo pracuje i skupia się na pozytywnych rzeczach. Już nie pozwala, by widmo nałogu zepsuło to, co w ostatnich miesiącach wypracował. Mało kto wie, ale Robert Gonera zdecydował się na terapię, która miała pozwolić mu porzucić alkohol raz na zawsze oraz zapanować nad emocjami.

Dzieci dają mu siłę

- Po raz pierwszy zgłosiłem się do specjalisty ponad 10 lat temu. Zwycięsko wyszedłem ze wszystkich życiowych prób. Jesienią minie pięć lat, odkąd nie piję alkoholu. Raz tylko się złamałem, ale to był wyjątek (...) Na terapii nauczyłem się panować nad emocjami, oddzielać różne sfery życia. Praca nad samym sobą była oczywiście bardzo trudna. Musiałem przejść długą drogę, aby wiele rzeczy zrozumieć - wyznał dziennikarzom Gonera, jednocześnie zaznaczając, że nie znalazł się nigdy na dnie. Inaczej utraciłby wszystko, a on nadal w jakimś stopniu udzielał się w życiu zawodowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor podzielił się również informacją, że to dzieci dają mu siłę. Synowie mieszkają z matką, a on widuje się z nimi kilka razy w miesiącu, zabiera ich nawet na wycieczki. Opowiada, że wraz z mamą chłopców nawzajem się szanują i chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Na tę chwilę aktor jest singlem i mówi wprost, że nie szuka miłości - woli skupić się na pociechach i ulotnych chwilach pełnych szczęścia.

  1. Królowa Elżbieta zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu
  4. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu