Straszne doniesienia TVN: szkolny trener miał molestować 15-letnią zawodniczkę. "Włożył mi ręce w majtki. Byłam sparaliżowana"

Straszne doniesienia TVN: szkolny trener miał molestować 15-letnią zawodniczkę. "Włożył mi ręce w majtki. Byłam sparaliżowana" Źródło: maxpixel.net

TVN wyemitował porażający materiał o rzekomym molestowaniu nieletnich dziewcząt przez trenera. Nie jest do wyobrażenia, co musiały czuć i jak musiały być przestraszone.

TVN w swoim programie "Uwaga! TVN" poruszył problem molestowania w szkołach. Przedstawiono horror jednej z 15-letnich dziewczynek, która miała być napastowana przez swojego trenera. Długo milczała, zanim wydusiła z siebie prawdę, że trener pozwalał sobie na coraz więcej.

TVN w swoim materiale ukazał rozpacz 15-latki

Maja należała do żeńskiego klubu piłki nożnej - ten sport był jej życiową pasją. Wiceprezesem i trenerem był tam mężczyzna z 37-letnim stażem pracy. W szkole był najbardziej lubianym nauczycielem, a Maja sama przyznaje, że uczniowie byli wpatrzeni jak w obrazek i to, co mówił i robił było wręcz święte. Mama nie podejrzewała niczego złego.

Na wywiadówce wychowawczyni poruszyła jedynie temat "uwielbienia" go, ponieważ wskakiwanie trenerowi na kolana i przytulanie go było jej zdaniem nie na miejscu. Mama Mai broniła go, bo jej córka miała do niego pełne zaufanie, które on rzekomo miał wykorzystać. 

- Zwykle tak jak inne dziewczyny, klepał mnie w tyłek. Pozwalał usiąść na kolanach, całował w szyję i policzek. Miałam się przebierać w kantorku u niego. Mówił, że tyle razy widział nago babę i nie robi mu już różnicy. Dziwnie mnie przezywał. Ci…, czy coś - drżącym głosem mówiła nastolatka.

"Włożył mi ręce w majtki. Byłam sparaliżowana, nie wiedziałam, co robić"

Znajoma Mai przyznaje, że było widać ich nadmierną bliskość i to nie było normalnie. Zwierzała się z tych rzeczy koleżankom, aż jej mama któregoś razu podsłuchała rozmowę. Wtedy wszystko się wydało.

- Włożył mi ręce w majtki. Byłam sparaliżowana, nie wiedziałam, co robić. Jedynie, co zdążyłam, to szybko napisać na telefonie do koleżanki, żeby do mnie zadzwoniła, bo wtedy mnie wypuści. Wcześniej próbowałam się delikatnie odsunąć, ale pchał mnie do siebie. Kiedy ona zadzwoniła, to mnie puścił - relacjonuje zrozpaczona Maja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Mężczyzna zaprzeczył wszystkiemu, kiedy rozmawiał z mamą Mai. Obwinił nastolatkę i powiedział, ze sama to sobie wymyśliła.

- Ona jest bardzo ciężka. Ma taką wyobraźnię, że tobie by pała spuchła. Już ci mówiłem, jej nie można pozwalać mieć komórki w ręce. Ona przecież o seksie pisze - można usłyszeć na nagraniu.

Kiedy prokuratura zajęła się sprawą, trener wykluczył dziewczynę z drużyny. Wiedział, że to zaboli ją najbardziej. On sam został zawieszony w obowiązkach nauczyciela. Biegli psycholodzy jednogłośnie stwierdzili, że Maja nie ma skłonności do takich konfabulacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Edyta Jungowska wraca do telewizji! Ale fani Bożenki nie mają powodu do radości
  6. Jak dbać o psy i koty podczas upałów? Jest kilka sprawdzonych sposobów

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News