Zrozpaczona Kinga Rusin przekazała informacje o śmierci bliskiej sobie osoby. "Odszedł"

Zrozpaczona Kinga Rusin przekazała informacje o śmierci bliskiej sobie osoby. "Odszedł" Źródło: YouTube/Magazyn Gala

Gwiazda TVN postanowiła podzielić się ze swoimi fanami jednym z najsmutniejszych wydarzeń w jej życiu. Opublikowała smutny post pełen wspomnień i wzniosłych słów, który niejednego chwycił za serce. Pod wyjątkowym zdjęciem spływają kondolencje.

Prezenterka TVN nie sądziła, że tak smutne informacje dotkną ją właśnie teraz. Kinga Rusin znana jest z tego, że jest bardzo empatyczną, uczuciową i emocjonalną osobą - nic dziwnego w tym, że tak bardzo poruszyła ją śmierć bliskiej osoby.

Gwiazda TVN dotkliwie przyjęła informację o jego śmierci 

Kinga Rusin na swoim profilu opublikowała wzruszające zdjęcie, które mówi samo za siebie. Na zdjęciu widnieje ona, Marcin Meller, Helena Vondráčková oraz zmarły Karel Gott. Dla gwiazdy TVN był wyjątkową osobistością - spotkała się z nim 13 lat temu, w 2006 roku podczas Sopot Festivalu. Jak sama wspomina, ten wywiad był sporym przeżyciem. Pamięta hity Karela Gotta jeszcze z lat dziecięcych i nadal podziwia jego klasę i szarmanckość.

- Odszedł Karel Gott, legendarny czeski piosenkarz, nazywany „Słowiańskim Sinatrą”, wielka gwiazda, której nazwisko znał kiedyś każdy (200 albumów, ok. 100 milionów (!) sprzedanych płyt). To zdjęcie zostało zrobione w 2006 roku, w czasie Sopot Festival, na którym Karel Gott wystąpił razem z Heleną Vondráčková. Wywiad z tymi artystami to było spore przeżycie (jak zawsze, kiedy spotyka się bohaterów dzieciństwa), ale też wielka przyjemność. Pełen profesjonalizm na scenie i wielka klasa poza nią. RIP - napisała Kinga Rusin na swoim profilu.

Nie tylko Kinga Rusin jest zdruzgotana śmiercią artysty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zawsze jest przykro, gdy ktoś odchodzi w zaświaty, ale nie jesteśmy wieczni... - skomentowała jedna z fanek.

- Pani Kingo dziękuję, że wspomniała Pani o Tym Świetnym Mistrzu. Fajnie, że ktoś z Polski o Nim pamięta, bo nieraz Karol Gott z Heleną Vondrackova i zdaje się Jirim Korn występowali na polskich festiwalach. Tym bardziej smutno - przykro skomentowała inna z instagramowiczek.

- Praski Słowik, też tak mówili. Szkoda, że ostatni prawdziwi artyści odchodzą. Niemiecka Telewizja oddała mu hołd. Pokazali początki kariery do końca. Żal - jak widać wśród internautów to nieodżałowana osobistość.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Nie tylko Kingę Rusin uderzyła prosto w serce informacja o śmierci Karela Gotta. Także Czeszki - Ewa Farna i Halinka Mlynkova darzyły piosenkarza przeogromną sympatią i w pewien sposób był ich inspiracją i idolem.

- Karel Gott. Artysta wybrany przez Boga, by być wielkim człowiekiem. On potwierdzał to wielokrotnie nie tylko talentem, ale również ogromną klasą. Taki człowiek zostaje na zawsze. Choć trzeba pozwolić mu odejść - pisała Mlynkova.

Fot. instagram.com/kingarusin/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Źródło: Instagram

Następny artykuł