Nic nie dało się zrobić, służby przeprowadziły pilną akcję. Tragedia ojca i syna

Nic nie dało się zrobić, służby przeprowadziły pilną akcję. Tragedia ojca i syna Źródło: pixabay.com

TVN poinformował o kolejnym tragicznym zdarzeniu na terenie Polski. Służby ratunkowe przeprowadziły pilną akcję ratunkową. Niestety, nic nie dało się zrobić. W tragicznym wypadku zginęła jedna osoba. Media obiegła smutna informacja o tragedii ojca i syna. Seria fatalnych zdarzeń rozgrywających się nad wodą nadal trwa.

TVN poinformował, że na nadbałtyckim kąpielisku doszło do ogromnej tragedii ojca i syna. Mimo że policja i inne służby ratunkowe regularnie publikują apele, każdego dnia dochodzi do kolejnych fatalnych zdarzeń. Także tym razem spełnił się najgorszy ze scenariuszy. Brawura, nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i spożywanie alkoholu podczas wypoczynku na plaży mogą mieć opłakane skutki. Niestety, wiele osób świadomie lekceważy zalecenia policji, narażając na utratę zdrowia lub śmierć siebie samego lub bliskich, którzy przebywają nad morzem czy jeziorem razem z nimi.

TVN poinformował o tragicznej śmierci ojca i syna w Kątach Rybackich

Do fatalnego zdarzenia doszło w sobotę, 1 sierpnia bieżącego roku, około godziny 13:00. Służby ratunkowe otrzymały zawiadomienie o dwóch mężczyznach, którzy mieli problem z utrzymaniem się na wodzie. Informacje te potwierdził Rafał Goeck, rzecznik Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. Ratownicy bez zwłoki przybyli na plażę w Kątach Rybackich (województwo pomorskie). Na miejscu pojawili się także funkcjonariusze ochotniczej straży pożarnej ze Sztutowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zadysponowaliśmy naszych ratowników ze Sztutowa. Jednej osobie udało się wyjść o własnych siłach, druga została wyciągnięta w trakcie, kiedy zespół SAR docierał na miejsce - przekazał rzecznik. - Szybko dotarł też zespół ratownictwa medycznego. Ponad godzinę reanimowali mężczyznę. Bezskutecznie. Lekarz stwierdził zgon - mówił w rozmowie z dziennikarzem TVN24.

Wczoraj nad plażą w Kątach Rybackich powiewała czerwona flaga, która oznacza, że wejście do wody jest zabronione. Przeszkodą do zażywania kąpieli były złe warunki atmosferyczne. Prawdopodobnie ojciec wszedł do morza po syna. Młodszemu z mężczyzn udało się wydostać na brzeg. Niestety, starszy został tonąć. Mimo szybkiej reanimacji nie udało się uratować mu życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
2. Wiele osób nie miało pojęcia. Chodzi o ojca Beaty Szydło
3. Wkrótce pogrzeb Jacka Czyża. Rodzina aktora zwraca się do wszystkich z wielką prośbą

- Udaliśmy się na miejsce z łodzią ratowniczą, ze sprzętem do ratownictwa medycznego i defibrylatorem. Na miejscu okazało się, że 47-letniemu mężczyźnie wyciągniętemu z wody udzielana jest pomoc przez ratowników wodnych, którzy byli w pobliżu, bo brali udział w zawodach - mówi Jacek Charliński, komendant gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Sztutowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
  2. Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelony
  3. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
  4. Był na grzybach, kiedy poczuł okropny odór. Natrafił na "palce diabła", zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć
  5. Zdjęcie wszystko ujawniło, nie ma wątpliwości. Nikt nie wiedział o tajemnicy Szymona Majewskiego
  6. Widzowie oglądali program "Sędzia Anna Maria Wesołowska", ale nic nie podejrzewali. Właśnie ujawniono zatrważającą prawdę
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Rosół za 5 złotych? Bulion wg przepisu Ćwierczakiewiczowej z 1871 roku króluje na polskich stołach, wygrywa smakiem i aromatem
  9. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość

Źródło: TVN24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News