Gwiazdor TVN pokazał położnej ohydne znalezisko. Skandal na porodówce, gdzie rodziła jego żona

Gwiazdor TVN pokazał położnej ohydne znalezisko. Skandal na porodówce, gdzie rodziła jego żona Źródło: .

Gwiazdor hitu TVN postanowił pokazać wszystkim fanom, co można znaleźć w polskim szpitalu. To, na co się natknął, jest wyjątkowo obrzydliwe. Internauci nie kryją obrzydzenia ani przerażenia.

Znany z TVN celebryta przebywał niedawno w szpitalu. Właśnie tam miał wyjątkowo nieprzyjemną sytuację - znalazł wstrętną rzecz. Od razu ją sfotografował i zdjęcie opublikował w mediach społecznościowych. Gwiazdor jest zniesmaczony tym, co udało mu się znaleźć w placówce.

Znany z show TVN gwiazdor znalazł coś obrzydliwego w szpitalu

Matteo Brunetti, uczestnik jednej z edycji "MasterChefa", był razem z żoną w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie. Jego wybranka jest w ciąży, a para oczekuje szczęśliwego rozwiązania, dlatego też przebywali na porodówce. Pobyt przebiegał bez zakłóceń do pewnego momentu. Gdy przyszłej mamie podano posiłek, gwiazdor TVN postanowił go skontrolować.

- Kiedy dostaliśmy ten posiłek, najpierw go sprawdziłem. Wtedy znalazłem tę folię, co było niemiłym zaskoczeniem - powiedział w rozmowie z WP Parenting.

Kucharz był oburzony tym wyjątkowo ohydnym znaleziskiem. Kawałek folii może być bardzo niebezpieczny - jego połknięcie może skutkować zakrztuszeniem albo podrażnieniem przełyku, co jest szczególnie niepożądane w przypadku ciężarnych kobiet. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Położona nie widziała problemu

Kucharz postanowił od razu zgłosić całą sprawę położnej, ta jednak zbagatelizowała problem. Kazała mu wyjąć kawałek folii i podgrzać jedzenie. Rażąca nieodpowiedzialność osób przygotowujących posiłki w ogóle nie zrobiła na niej wrażenia. Gwiazdor TVN postanowił zatem nagłośnić zaniedbanie w internecie.

Dania podawane w tym szpitalu są przygotowywane przez zewnętrzny catering, który codziennie dowozi gotowe posiłki do placówki. Mimo to władze szpitala powinny się zainteresować tym, co podaje swoim pacjentom. Internauci zgodnie twierdzą, że to okropne i obrzydliwe, a oni sami nie tknęli by tego posiłku.

- Jak tak można przyszłym matkom śmieci pakować do jedzenia - oburza się internauta.

- Oto, co można dostać w szpitalu do jedzenia - dodaje druga.

- Ohyda! Ja bym nie zjadła - napisała kolejna.

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu