Uwielbiana gwiazda TVN zrobiła córkom zdjęcie na cmentarzu. Wybuchł skandal

Uwielbiana gwiazda TVN zrobiła córkom zdjęcie na cmentarzu. Wybuchł skandal Źródło: YouTube - Magazyn Gala

TVN od wielu miesięcy prezentuje swoim widzom wywiady z ludźmi ze świata show-biznesu. Prowadzi je gwiazda, która doprowadziła ostatnio do skandalu. Wszystko przez zdjęcie jej dzieci wykonane na cmentarzu.

TVN produkuje wiele interesujących treści, dzięki którym cieszy się bardzo wysoką oglądalnością. Widzowie nie ukrywają, że darzą sympatią zarówno serialowe produkcje znanej stacji, jak i filmy, ale również programy, które możemy regularnie śledzić. W stacji pracują czołowi dziennikarze i reportażyści, bardzo znani prezenterzy i wiele innych osób, które mogą cieszyć się wielką popularnością.

Jedna z nich doprowadziła do wielkiego skandalu, choć na pierwszy rzut oka jej wpis nie wygląda kontrowersyjnie. Wielu Polaków poczuło wielkie oburzenie i postanowiło natychmiast skomentować fotografię udostępnioną przez gwiazdę. Z pewnością następnym razem zamieszczenie tego typu wpisu nie przyjdzie jej z taką łatwością. Pojawiło się bardzo wiele głosów krytyki skierowanych wobec działania celebrytki.

TVN tworzy wiele interesujących programów

W telewizji TVN regularnie możemy oglądać program Dzień Dobry TVN, czyli znaną telewizję śniadaniową, która każdego dnia cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Zazwyczaj nie są tam poruszane tematy polityczne. Prowadzący mówią o sprawach dotyczących społeczeństwa lub o świecie celebrytów. To właśnie tą drugą branżą zajmuje się Anna Wendzikowska.

Prezenterka zazwyczaj przeprowadza wywiady z przedstawicielami show-biznesu z całego świata, także ze znanymi aktorami. Poza swoją działalnością zawodową stara się również aktywnie prowadzić swoje media społecznościowe, gdzie dzieli się najnowszymi informacjami dotyczącymi jej życia. Co ciekawe, dzięki temu może cieszyć się jeszcze większą popularnością. W internecie znajduje się mnóstwo zdjęć zamieszczonych przez prezenterkę.

TVN dał znanej prezenterce szansę na rozwój kariery

Wczoraj Anna Wendzikowska zamieściła w mediach społecznościowych fotografię przedstawiającą rodzinny pobyt na cmentarzu podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wiele osób zaczęło wyrażać swoją wielką złość, a część uważa takie fotografie za skandal.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rodzinne zdjęcie na cmentarzu? To nie jest dzień, by udostępniać zdjęcia szczęśliwej rodziny. Powinna pani się wstydzić - pisze jeden z internautów.

- Sesja na cmentarzu, skandal. Zero szacunku dla poległych - oburza się drugi.

Wendzikowska nie zamierzała przepraszać za swoje zdjęcie, postanowiła za to odpowiedzieć internautom, przekonując, że w ten sposób chciała przedstawić szacunek wobec powstańców i udowodnić, że czuje się patriotką.

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  4. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  5. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu