Bliska osoba ujawnia prawdę o relacjach Rozenek z byłym mężem. Niebywałe, co zrobiła gwiazda TVN

Bliska osoba ujawnia prawdę o relacjach Rozenek z byłym mężem. Niebywałe, co zrobiła gwiazda TVN Źródło: TRICOLORS East News

TVN: W internecie pojawiły się niesamowite informacje o życiu prywatnym gwiazdy stacji. Bliski przyjaciel Małgorzaty Rozenek postanowił podzielić się z mediami kulisami relacji celebrytki i jej byłego męża, Jacka Rozenka. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Niebywałe, co robiła gwiazda.

Małgorzata i Jacek Rozenkowie byli małżeństwem przez dekadę. Para doczekała się dwóch synów i sprawiała wrażenie bardzo szczęśliwych. Rozstanie małżonków było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Nie pomógł nawet fakt, że oboje dbali o to, by kulisy sprawy rozwodowej pozostały znane wyłącznie im. Od czasu rozstania minęło już ponad siedem lat. Małgorzata Rozenek jest obecnie żoną Radosława Majdana, z którym niedawno przywitała na świecie synka, Henia. Jej były mąż również widywany był u boku innych kobiet.

TVN: Szokujące doniesienia o gwieździe

Ostanie miesiące były dla Jacka Rozenka czasem szczególnie przykrym. Aktor wyraźnie podupadł na zdrowiu fizycznym. Mężczyzna przeszedł niedawno niebezpieczny udar, przez który był w stanie terminalnym. Wydarzenie sprawiło, że życie gwiazdora TVN uległo całkowitej zmianie. By wrócić do pełnej sprawności, musiał przechodzić liczne rehabilitacje i zabiegi medyczne. Tragedia wpłynęła na życie całej rodziny aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jacek Rozenek aktywnie uczestniczy w życiu synów, których doczekał się podczas związku z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Chłopcy byli obecni przy ojcu przez cały czas. Aktor przyznawał, że również celebrytka wielokrotnie odwiedzała go w szpitalu i okazywała mu wsparcie w tym niezwykle trudnym czasie. Byli małżonkowie są nie tylko rodzicami dla wspólnych dzieci, ale także najlepszymi przyjaciółmi.

- Małgosia jest wspaniałą matką, profesjonalistką. Mam do niej zaufanie. Jest obecnie szczęśliwa u boku nowego partnera. Ja też jestem bardzo szczęśliwy i niezależnie od tego, jakie mi się w życiu przydarzyły problemy, wzloty i upadki, ważne, że udało mi się podnieść z kolan, wyprostować. Kontakt z dziećmi mam idealny. Wyjeżdżamy razem, odwiedzamy się. By osiągnąć taką relację, trzeba wiele lat pracować w związku, by wychodząc z niego zachować szacunek i równowagę - mówił gwiazdor w rozmowie z "Galą".

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie jest w stanie sobie poradzić

2. Nie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów

Niestety, to jeszcze nie koniec kłopotów. Długi pobyt w szpitalu przyczynił się do problemów finansowych gwiazdy TVN. Na szczęście, jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary, Małgorzata Rozenek Majdan jest osobą niezwykle wyrozumiałą. Po rozmowie z mężem postanowiła, że dopóki ten nie odbuduje budżetu, nie będzie musiał płacić alimentów na chłopców w pełnej kwocie. Nie da się ukryć, że gest celebrytki jest niezwykle szczodry i dojrzały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  2. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości
  3. Rada Ministrów już potwierdziła, od dziś obowiązuje duża zmiana. Dotyczy wszystkich Polaków, większość mocno się zdziwi
  4. Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej poszkodowany jest mały Henio
  6. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć


Źródło: Gala/Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News