Nie żyje 14 marynarzy, ale to nie koniec, może się skończyć najgorszą katastrofą od lat. Tragiczne informacje TVN prosto z Morza Barentsa

Nie żyje 14 marynarzy, ale to nie koniec, może się skończyć najgorszą katastrofą od lat. Tragiczne informacje TVN prosto z Morza Barentsa Źródło: pikio.pl

TVN przekazał swoim widzom smutną wiadomość na temat dramatu, który rozegrał się na morzu. Dowiedzieliśmy się, że zginęło 14 marynarzy. To nie musi być koniec przerażających informacji z miejsca zdarzenia, a ta liczba może znacznie wzrosnąć.

TVN postanowił poinformować Polaków o bardzo smutnym wypadku, do którego doszło na morzu. Dowiedzieliśmy się, że 14 marynarzy poniosło śmierć, jednak nie musi to być ostateczna liczba zmarłych. Dramat wciąż trwa i nie wiadomo, jak szybko uda się zażegnać niebezpieczeństwo. Służby już pracują nad opanowaniem sytuacji, ale na efekty ich działań prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Do smutnych wydarzeń doszło na Morzu Barentsa, gdzie przebywa jednostka rosyjskiej marynarki wojennej. TVN przekazał swoim widzom wiadomości, które jako pierwszy podał rosyjski resort obrony. Ministerstwo ograniczyło się jedynie do krótkiego komunikatu, w którym zabrakło szczegółów na temat katastrofalnego w skutkach zdarzenia. Informację zaczęli już sobie przekazywać internauci z całego świata, szukając wspólnie możliwych przyczyn tragedii.

TVN przekazał widzom smutne wiadomości

Dowiedzieliśmy się, że okręt rosyjskiej marynarki przebywał na Morzu Barentsa. Resort obrony nie podzielił się ze światem informacją na temat jednostki, w związku z czym wciąż nie wiadomo, na pokładzie którego statku doszło do tragedii. Pojawiły się natomiast pierwsze wiadomości dotyczące powodów przykrego zdarzenia. Wiele osób zastanawia się, czy uniknięcie jego konsekwencji było możliwe do zrealizowania.

Na okręcie przebywać miało 25 marynarzy. 14 z nich poniosło śmierć na skutek zatrucia toksycznymi produktami spalania. Do tragedii doszło w pobliżu miejscowości Siewieromorsk. 

TVN informuje o śmierci 14 marynarzy

- 1 lipca w rosyjskich wodach terytorialnych w naukowo-badawczym aparacie głębinowym przeznaczonym do badań obszarów naturalnych i dna oceanu na rzecz Marynarki Wojennej Rosji wybuchł pożar podczas prowadzenia pomiarów biometrycznych - czytamy w komunikacie rosyjskiego resortu obrony. Jest on stosunkowo krótki, w związku z czym nie posiadamy obecnie informacji na temat okrętu, na którym miało dojść do dramatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekonuje portal RBK, chodzi o atomowy okręt podwodny AS-12 Loszarik. Na miejscu znajduje się ponoć kolejnych 11 marynarzy. Póki co wiemy, że rozpoczęto akcję ratunkową, jednak nie wiadomo, jakie są szansę na uratowanie osób przebywających na okręcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News