Pocisk od granatnika wybuchł na placu zabaw, ofiarami są dzieci. Porażające informacje TVN od sąsiada Polski

Pocisk od granatnika wybuchł na placu zabaw, ofiarami są dzieci. Porażające informacje TVN od sąsiada Polski Źródło: Pikio.pl

TVN przekazał swoim widzom dramatyczne informacje na temat bardzo poważnego wypadku. W jego wyniku ucierpiały dzieci, które bawiły się na placu zabaw. Pierwsze informacje mówią o eksplozji pocisku od granatnika.

TVN poinformował Polaków o tragicznym wydarzeniu, do jakiego doszło na jednym z placów zabaw. Nic nie wskazywało na to, by zabawa najmłodszych miała zostać przerwana przez jakiekolwiek niepokojące zdarzenie. Ostatecznie doszło do bardzo poważnego wypadku, w wyniku którego dzieci poniosły bardzo poważne obrażenia. Służby starają się wyjaśnić okoliczności dramatu.

Póki co nie wiadomo zbyt wiele o tym, do czego dokładnie doszło na miejscu spotkań najmłodszych osób, choć miejscowa policja podała już pierwsze informacje, które udało się potwierdzić. Sensacyjne doniesienia wskazują na to, że dzieci bawiły się granatnikiem. Beztroskie chwile zabawy zostały przerwane, gdy wystrzelony pocisk eksplodował, powodując poważne obrażenia u części obecnych osób.

TVN przekazuje dramatyczne wieści

Do wypadku doszło na Ukrainie we wsi Paszena Bałka, która mieści się w okolicach miasta Dnipro, czyli dawnego Dniepropietrowska. Jak informuje TVN, na miejscowym placu zabaw regularnie zbierają się dzieci, które mają okazję wspólnie bawić się w czasie wakacji. W spokojnej okolicy dotychczas nie dochodziło do żadnych poważnych wypadków. Tym razem było jednak zupełnie inaczej.

Dowiedzieliśmy się, że dzieci bawiły się granatnikiem. Ten jednak nie okazał się plastikową atrapą, lecz prawdziwą naładowaną bronią. Do tej pory nie udało się ustalić, skąd najmłodsi mieli dostęp do tak niebezpiecznego przedmiotu, choć pierwsze plotki wskazują na to, że udało im się odnaleźć go na pobliskim wysypisku śmieci. Prawdopodobnie został on zutylizowany po działaniach wojennych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN przedstawia wiadomości o wypadku

Dzieci bawiły się, gdy nagle granatnik wystrzelił. Pocisk po chwili eksplodował, raniąc sześć osób. Wszystkimi poszkodowanymi są dzieci, które bawiły się w tym czasie na placu zabaw. Każde z nich zostało natychmiastowo przetransportowane do szpitala. Grupa poszkodowanych to osoby w wieku od 4 do 16 lat. Jak się dowiedzieliśmy, życiu żadnego z nich obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo, co zawdzięczają błyskawicznej interwencji lekarzy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska zdeklasowała Dudę i Komorowską! NIGDY nie wyglądała lepiej, to petarda! "Wspaniała kobieta z klasą"
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News