Najpierw skandal w DDTVN, teraz u Wojewódzkiego. Ogromne problemy TVN

Najpierw skandal w DDTVN, teraz u Wojewódzkiego. Ogromne problemy TVN Źródło: youtube/ tvnpl

TVN ma poważne problemy. Wszystko zaczęło się od skandalu w śniadaniówce, a jeszcze nim emocje zdążyły opaść, u Wojewódzkiego padły porażające słowa, które tylko dolały oliwy do ognia.

Stacja TVN cieszy się uznaniem w oczach widzów szczególnie za sprawą tego, że dalece jej do propagowania nienawiści, treści rasistowskich, a tym bardziej jawnego popierania danej strony politycznej. Milionom bardzo się to podoba, dlatego regularnie włączają ją na swoich odbiornikach, by cieszyć oko rozmaitymi programami. Tymczasem, ci sami widzowie nie kryli swojego wzburzenia, gdy ostatnimi czasy prowadzący śniadaniówki powiedzieli "o kilka słów za dużo". Na domiar złego, gospodarz innego programu, niekwestionowany król stacji, także nie powstrzymał języka i pokusił się o, jak się szybko okazało, zupełnie nieśmieszny żart. 

Kuba Wojewódzki przesadził? 

W jednym z ostatnio emitowanych odcinków talk show Kuby Wojewódzkiego gościem był znany i uwielbiany przez tysiące stand-uper, Rafał Pacześ. Rozmowa z komikiem przebiegła luźno, a momentami, za sprawą oczywiście samego gospodarza, nawet zabawnie. W pewnej chwili Pacześ postanowił opowiedzieć krótki żart, który rozbawił zasiadającą w studio publiczność. Widząc ten zachwyt, Wojewódzki nie mógł sobie odmówić i postanowił także opowiedzieć dowcip, który jak podkreślił, sam wymyślił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szybko okazało się, że widownia była raczej zażenowana, a niżeli pokładała się ze śmiechu. Gwiazdor postanowił bowiem zażartować sobie z najliczniejszych mniejszości etnicznych w Polsce, co finalnie wywołało spore poruszenie i zostało uznane za rasistowskie i ksenofobiczne. 

- Co zakłada Cygan na Sylwestra? Zakłada, że nie będzie cię w domu - wypalił bez zastanowienia Kuba. 

TVN ma spore problemy, a wszystko zaczęło się od skandalu TVN 

Warto wspomnieć, że "żart" Wojewódzkiego tylko dolał oliwy do ognia, a pierwszym źródłem problemów TVN był skandal w Dzień Dobry TVN, w którym prowadzący z kolei naśmiewali się z młodego wokalisty K-Popu, Jungkooka, wybranego na najprzystojniejszego mężczyznę na świecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z TVP i TVP. O śmierci kobiety poinformowała córka

2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Na wstępnie swojej wypowiedzi oznajmili, że nigdy o nim nie słyszeli, po czym wprost przyznali, że artysta bardziej wygląda jak dziecko niż mężczyzna i w dodatku najprzystojniejszy na świecie. Reporter najpierw wypalił, że to na pewno nie grzywka wokalisty czyni go najprzystojniejszym, po czym jego koleżanka po fachu, wyraźnie rozbawiona stwierdziła, że na pewno była farbowana. Zachowanie prowadzących wzburzyło internautów, którzy krótko podsumowali zajście jako szerzenie rasizmu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara nowego wirusa poza Chinami
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News