Zaskakujący skandal na Sylwestrze z TVN. Podczas występu Ani Karwan było najgorzej

Zaskakujący skandal na Sylwestrze z TVN. Podczas występu Ani Karwan było najgorzej Źródło: screen yotube

TVN organizując Sylwestra w Warszawie zaprosił na niego największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Publiczność, która zgromadziła się na Placu Bankowym oraz przed telewizorami ma jednak wielkie zastrzeżenia co do organizatorów. Wybuchł zaskakujący skandal, a wszystko działo się podczas występu Anny Karwan.

TVN, Polsat i TVP2 jak co roku zorganizowały dla Polaków niezapomniane sylwestrowe zabawy. Uczestnicy masowej imprezy przygotowanej przez stację TVN mogli bawić się w Warszawie na Placu Bankowym, gdzie pojawiło się wiele gwiazd znanych z radia czy telewizji. Okazuje się jednak, że nie tylko oglądalność była niska, ale także podczas zabawy wybuchł skandal, który na długo pozostanie w pamięci Warszawiaków i widzów. 

TVN powitał Nowy Rok na Placu bankowym 

Stacja TVN żegnała rok 2019 na Placu Bankowym w Warszawie, gdzie uczestnicy mogli słuchać największych przebojów polskich gwiazd. Sylwestrowa zabawa miała odbyć się "z klasą", jak zapowiadali organizatorzy, którzy celowo zrezygnowali z muzyki disco polo na rzecz polskiej muzyki rockowej i pop. 

Wśród gwiazd, które uświetniły koncert noworoczny mogliśmy usłyszeć: Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Edytę Górniak, Aleksandrę Gintrowską, Sylwię Grzeszczak, Reni Jusis, Annę Karwan, Ewelinę Lisowską, Patrycję Markowską, Natalię Szroeder, Baranovskiego, Grzegorza Hyżego, Libera czy Sławka Uniatowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wczoraj można było dowiedzieć się z mediów, Sylwester Marzeń organizowany przez stację TVP2 cieszył się dużo większą popularnością niż koncert TVN. Okazuje się, że przyczyną może być skandal, który wybuchł podczas trwania zabawy. 

Sylwester TVN z zaskakującym skandalem 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2.Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Kiedy na estradzie pojawiła się Anna Karwan, jedna z najbardziej rozpoznawanych wokalistek w kraju, na scenie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Jasnym było, że występują problemy z nagłośnieniem. Niestety pracownicy, którzy zajmowali się oprawą muzyczną nie poradzili sobie z zaistniałym problemem. 

Po koncercie stacji TVN nikt wypowiadał się w przyjaznych słowach o noworocznej zabawie. Publiczność, która pojawiła się na Placu Bankowym była zawiedziona, że telewizja nie przygotowała się lepiej do zabawy, podczas której muzyka i dźwięk powinny być najważniejsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News