Skandaliczny żart na wizji. Widzów Sylwestra z TVN zamurowało

Skandaliczny żart na wizji. Widzów Sylwestra z TVN zamurowało Źródło: Instagram / Marcin Prokop

TVN zorganizował imprezę sylwestrową 2019 w Warszawie. Jednym z prowadzących wydarzenie był niezwykle popularny Marcin Prokop. Chociaż prezenter znany jest z dużego poczucia humoru, jeden z jego żartów oburzył licznych widzów.

TVN pokazał w minioną już sylwestrową noc koncert, który przez wielu widzów był ostatecznie stanowczo krytykowany. Stacji zarzucano w sieci przede wszystkim słaby dobór repertuaru oraz kompletnie nieprzystającą do okazji atmosferę zarówno na scenie, jak i pod nią. Podobne opinie potwierdziły liczby - według Nielsen Audience Measurement TVN przegrał pod względem oglądalności zarówno z Telewizją Polską, jak i Polsatem.

TVN: Marcin Prokop przesadził w czasie imprezy sylwestrowej stacji?

Dużo o imprezie zorganizowanej przez stację mówi się dziś jednak w kontekście postawy jednego z jej prowadzących. Marcin Prokop, chociaż znany wśród widzów głównie dzięki swojemu poczuciu humoru, tym razem miał zdecydowanie się nie popisać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu internautów krytykuje żart prezentera, o którym piszą dziś także media. Dlaczego? Zdaniem krytyków Prokop stanowczo przesadził, a jego słowa uznać można za naprawdę skandaliczne. 

Kontrowersyjne słowa popularnego prezentera

- To jest apel poległych czy Sylwester? - rzucił ze sceny dziennikarz, aby prawdopodobnie nieco rozruszać zgromadzony pod nią tłum.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Wielu komentujących twierdzi, że podobne porównanie było całkowicie nie na miejscu, a Prokop po prostu przesadził. Inni bronią go za to, przekonując, iż na pewno nie chciał nikogo urazić, ani rozzłościć swoją postawą sylwestrowego wieczora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News