Była gwiazdą hitowego show TVN, teraz żebrze o pieniądze. Jak fani dowiedzieli się na co, wybuchła burza, szczyt wszystkiego?!

Była gwiazdą hitowego show TVN, teraz żebrze o pieniądze. Jak fani dowiedzieli się na co, wybuchła burza, szczyt wszystkiego?! Źródło: .

TVN produkując swój hitowy show chyba nie spodziewał się, że gwiazda jednego z nich wpadnie na taki pomysł. Młoda dziewczyna poprosiła o wsparcie pieniężne, a w Internecie natychmiast pojawiły się negatywne komentarze skierowane w jej stronę. Padły ostre słowa.

TVN emitował "Projekt Lady" przez cztery sezony, a w nim młode kobiety o skłonnościach do nadużywania alkoholu oraz kontrowersyjnych zwyczajach zmieniały się w damy. Każda edycja przyciągała przed ekrany widzów z całego kraju. Wszyscy chcieli wiedzieć, która z uczestniczek przejdzie największą metamorfozę i w nagrodę otrzyma nie tylko nowe życie, ale i sznur pereł. 

W ostatnim sezonie ze zwycięstwa cieszyła się Liubov Miruk. Wygrała zaledwie dwa miesiące temu, a już ze wszystkich sił próbuje przypomnieć internautom, jak bardzo nie jest damą.

Gwiazda TVN błaga o pieniądze

Facebook przyszedł wszystkim z pomocą i wprowadził możliwość prowadzenia zbiórek pieniężnych. Można na przykład na urodziny poprosić znajomych o wsparcie organizacji czy fundacji dobroczynnej. Ostatnio głośno było o zbiórce Szymona Hołowni, który właśnie w mediach społecznościowych zbierał na telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Hołowni udało się odnieść spektakularny sukces i fundacja otrzymała pokaźną sumę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Idą w ślady prezentera, Miruk zorganizowała na Facebooku zbiórkę pieniężną. Poprosiła swoich fanów, aby pomogli spełnić jej marzenie i sfinansowali jej wakacje. Prosi o niewielką sumę, bo zaledwie 2378 złotych, co w show biznesie nie jest wygórowaną kwotą.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

Obecnie może szczycić się zebraniem 20 zł i wieloma komentarzami, w większości negatywnymi. Pomysł absolutnie nie spodobał się nikomu i rozpętał prawdziwą burzę. Fani są przerażeni bezczelnością młodej dziewczyny i sugerują, że tym razem posunęła się za daleko. Nie starają się nawet tego ukryć. Wśród komentarzy możemy przeczytać także wpis jednej z uczestniczek produkcji TVN, Klaudii Zielińskiej.

Po fali hejtu jaki spłynął na uczestniczkę programu TVN, zbiórka została szybko zakończona. Niestety młodej kobiecie nie udało się zebrać sumy potrzebnej na podróż.

fot. Instagram/Klaudia Zielińska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

źródło: facebook

 

Następny artykuł