Przerażające informacje TVN. Wychylił się trochę za mocno, chwilę później stało się najgorsze

Przerażające informacje TVN. Wychylił się trochę za mocno, chwilę później stało się najgorsze Źródło: Pixabay - Arcaion

TVN przekazał Polakom straszne wiadomości dotyczące wypadku pewnego mężczyzny. Doszło do koszmarnego wydarzenia, o którym mówi dziś wielu mieszkańców. Służby od samego rana badają sprawę.

TVN postanowił poinformować Polaków o strasznym wypadku, który miał miejsce w jednym z polskich miast. Pewien mężczyzna wychylił się za bardzo, a konsekwencje tego czynu okazały się tragiczne. O fatalnym wydarzeniu mówią mieszkańcy pobliskiego osiedla, którzy mieli okazję zobaczyć nieszczęśliwe wydarzenie. Niektórzy z nich mówią wprost, że są załamani tym, co widzieli.

Informacje przekazane przez TVN brzmią naprawdę strasznie. Służby od wielu godzin badają okoliczności śmierci mężczyzny, który wychylił się przez okno w Warszawie dzisiejszej nocy. Wszystko wydarzyło się na oczach sąsiadów. Zdecydowali się jak najszybciej zawiadomić policję, która zjawiła się na miejscu błyskawicznie. Wciąż trwa ustalanie przyczyn zgonu mężczyzny, choć pojawiły się już pierwsze doniesienia.

TVN informuje o przyczynach śmierci mężczyzny

Do smutnego wypadku doszło w jednym z wysokich budynków na warszawskiej Woli. To właśnie tam mieścił się hotel, w którym mieszkali brytyjscy żołnierze. W Warszawie pojawiła się liczna delegacja, która prawdopodobnie miała uczestniczyć w dzisiejszych obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Już teraz wiemy jednak, że ich wizyta zostanie zapamiętana również przez smutny incydent.

- Z poczynionych na tym etapie ustaleń wynika, iż w hotelu było zakwaterowanych kilkudziesięciu żołnierzy brytyjskich. Część z nich uczestniczyła w spotkaniu, w trakcie którego spożywano alkohol. W trakcie spotkania jeden z żołnierzy wypadł z siódmego piętra budynku, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - mówi Łukasz Łapczyński, rzecznik prokuratury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN przedstawia smutne informacje

- Na tym etapie postępowania, do czasu zakończenia czynności ze wszystkimi świadkami, nie przekazujemy bliższych informacji odnośnie do przebiegu zdarzenia oraz poczynionych w tym zakresie ustaleń - dodaje Łapczyński.

Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem. Jak przekonują przedstawiciele służb, wszystko mogło być efektem działania alkoholu i brawurowego działania żołnierza, które być może było odważne, ale na pewno pozbawione zdrowego rozsądku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać w Totolotka tej jesieni. To niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Zabił swoją ciężarną żonę. Jego wyjaśnienia sprawią, że otworzycie oczy ze zdumienia
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Panna młoda się tego spodziewała i wymyśliła sprytny plan. Weselni goście przyłapani na pustej kopercie
  6. To miał być prosty zakład z koleżanką. Gdy rano wstała, jej mocz był czarny

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News