Znamy treść zeznań Durczoka na policji. Życie wyrzuconego z TVN gwiazdora legło w gruzach

Znamy treść zeznań Durczoka na policji. Życie wyrzuconego z TVN gwiazdora legło w gruzach Źródło: .

Gwiazdor TVN został wyrzucony z pracy niedługo po tym, jak media obiegła informacja o jego zatrzymaniu. Durczok trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Niedawno dowiedzieliśmy się, jakie zeznania padły z ust dziennikarza.

Były dziennikarz TVN opuścił areszt jakiś czas temu. Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji sprawiło, że jego dalsza kariera znalazła się pod wielkim znakiem zapytania. Już chwilę po zatrzymaniu musiał złożyć wyjaśnienia na komisariacie i wyjawić całą prawdę na temat ostatnich wydarzeń. Ich treść właśnie wypłynęła na światło dzienne, co może zaważyć o dalszych losach dziennikarza.  

Treść zeznań Durczoka wyszła na jaw. Balował przez 4 dni 

Jak podaje "Super Express", Kamil Durczok zeznał, że 22 lipca udał się do swojego brata do Władysławowa w towarzystwie 20-letniej blondynki, którą poznał jakiś czas temu. Wiadomo, że choć dziennikarz jeszcze nie tak dawno podtrzymywał, że jest abstynentem, 4 dni spędził na intensywnej libacji alkoholowej. Ponoć podczas przesłuchania przyznał, że 26 lipca, zanim wsiadł do samochodu, wypił niecałe dwa piwa i dopiero wyruszył w drogę. Posiadając 2,6 promila alkoholu we krwi, Durczokowi udało się przejechać aż 400 kilometrów. 

Dopiero na remontowanym odcinku autostrady A-1 uderzył w pachołki znajdujące się na drodze, a jeden z nich odbił i uderzył w inne auto. W BMW dziennikarza wybuchły poduszki powietrzne oraz pękła szyba. Pod zatrzymaniu i odprowadzeniu na komisariat, gwiazdor usłyszał zarzuty: prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, jednak ponoć przyznaje się tylko do pierwszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyrzucono go z TVN. Gwiazdor wszystkiego żałuje 

Nie jest tajemnicą, że życie zawodowe Durczoka doszczętnie legło w gruzach, czego ten jest w pełni świadomy. Dziennikarz publicznie przyznał, że żałuje wszystkiego co się stało.

-  To mój największy błąd, bardzo mi wstyd. Jestem świadomy końca kariery (...) Szukałem rozluźnienia w alkoholu. Całe moje życie legło w gruzach. Moja psychika jest w rozsypce - tłumaczył podczas rozmowy ze śledczymi. 

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu