Brutalnie szczere wyznanie gwiazdora TVN, aż ręce opadają. Wyznał, że zarabia ciałem

Brutalnie szczere wyznanie gwiazdora TVN, aż ręce opadają. Wyznał, że zarabia ciałem Źródło: instagram.com/michalpirog/

Gwiazdor TVN przyznał wprost przed kamerą, że zarabia ciałem. Wszystkich, którzy słyszeli rozmowę, łącznie z dziennikarzem prowadzącym rozmowę, wręcz zatkało. Internauci po druzgoczącej wypowiedzi nie pozostawiają na celebrycie suchej nitki.

Celebryta znany z TVN uwielbia szokować i zrobił to również tym razem. Miał zwrócić uwagę na ważny problem, lecz spotkał się z nieco innym odbiorem, niż początkowo zakładał. Internautów wręcz zatkało.

Celebryta stacji TVN wyznał wprost: "dla mnie cielesność jest czymś, czym my zarabiamy"

Gwiazdor TVN przyciągnął uwagę fanów, wrogów oraz mediów za sprawą niedawno opublikowanego zdjęcia, na którym nie miał na sobie bielizny. Był ubrany jedynie w podkoszulek oraz buty. Jak się okazało, była to zaplanowana akcja pt. "Nie wstydź się". Teraz, kiedy Michał Piróg udzielił wywiadu, wszyscy są bardziej niż skonsternowani. Czy był to dobry krok?

- Ja, jako osoba, która się wychowywała w teatrze, teatrze tańca, dla mnie cielesność jest czymś, czym my zarabiamy. My zarabiamy ciałem. My musimy to ciało znać, musimy je dotykać, musimy się nim bawić, musimy je lubić, a to bardzo otwiera - zaczął opowiadać Michał Piróg. Wszyscy zaczęli się obawiać, o czym w dalszej kolejności opowie gwiazdor.

Michał Piróg nawiązał także do religijności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy wychowywani w przeświadczeniu, że cielesność, nagość, seksualność jest tematem tabu i grzechem. Co jest grzechem? Nawet jak ktoś religijnie podchodzi do tego, to pewnie religijnie się zgodzi, że to ciało zostało stworzone przez Boga. To czy on się mylił? Nie możemy się go wstydzić, nie możemy się wstydzić potrzeb, które są naturalne. Musimy tylko zachowywać pewnego rodzaju kręgosłup moralny, ale seksualność i podejście do seksu jest czymś bardzo ludzkim. Nasze ciało jest czymś, co jest piękne, na różne sposoby, ale jeśli to nas zacznie blokować, to się zaczynają inne problemy - kontynuował Michał Piróg.

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Gwiazdor TVN na koniec rozmowy sprecyzował, że chodzi mu o problemy z psychiką oraz te pojawiające się w relacjach. Z uśmiechem powiedział: "Korzystajmy". Internauci byli zszokowani. W setkach komentarzy można przeczytać, że zachował się nie na miejscu i aż wieje od niego hipokryzją. Pamiętają, że kiedyś mocno krytykował siostry Grycan, mające nadwagę, a teraz mówi o samoakceptacji. Poza tym określenie "zarabianie ciałem, tańcząc" ,zostało źle przyjęte przez większości jego fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ 
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Z mięsa wycieka prawie niezauważalna ciemna breja? Gdy dowiesz się czym jest poliakrylan sodu, przejdzie Ci ochota na gotowanie
  4. Nie chcieli płacić księdzu za ślub. Wybrali "swaćbę" i wszystko kosztowało ich 100 zł
  5. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News