Smutne doniesienia o Stolicy Sylwestra TVN. Popełnili ogromny błąd, wielkie rozczarowanie

Smutne doniesienia o Stolicy Sylwestra TVN. Popełnili ogromny błąd, wielkie rozczarowanie Źródło: Pixabay / lenskaya_jz

Sylwester w TVN doczekał się pierwszych podsumowań. Okazuje się, że stacja kolejny raz popełniła ogromny błąd, a już dziś przyjdzie jej się mierzyć z jego skutkami i wielkim rozczarowaniem.

Sylwester TVN każdego roku konkuruje z telewizją TVP o rekordy oglądalności. Z roku na roku stacje telewizyjne robią wszystko, co w ich mocy, by ich zabawa sylwestrowa przyciągnęła jeszcze większą publiczność, zapraszają więc gwiazdy z polskiej sceny muzycznej, ale także i zagranicznej. Niestety, wraz z Nowy Rokiem już pojawiły się pierwsze dane dotyczące tego, kto we wczorajszą noc bawił się najlepiej i, przede wszystkim, gdzie się bawił. Czy był to TVN, Polsat, a może TVP? 

Propozycja sylwestrowa od TVN, TVP i Polsatu

Sylwester przed telewizorem w Polsce zazwyczaj ogranicza się do trzech największych stacji - wśród nich niezmiennie jest to TVN, TVP i Polsat. TVP jak co roku postawiło na gwiazdy związane ze stacją. Na sylwestrze w Zakopanem mieliśmy więc Zenka Martyniuka, który tak jak w zeszłym roku okazał się gwiazdą wieczoru. 

Na fali miłości do muzyki disco polo pojawiło się także Boys, Weekend i Bayer Full. Widać, że stacja TVP postawiła przede wszystkim na najprostszą muzykę, która do tańca porwie każdego. Natomiast stacja TVN wybrała zupełnie inny zestaw gwiazd: na sylwestrze w Warszawie, organizowanym przez TVN, nie było ani jednego przedstawiciela gatunku muzycznego tak chętnie wybieranego przez TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sylwester TVN bez gwiazd disco polo

W tym roku stacja TVN, która bawiła się pod hasłem "Warszawa bawi się z klasą", nie zaprosiła na imprezę żadnej gwiazdy disco polo. TVN postawiło na piosenkarzy i zespoły polskie, między innymi Bajm, Grzegorza Hyżego, Perfect czy Edytę Górniak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany polski aktor wziął ślub w Sylwestra. Ale to nie wszystko - świętuje 7 rok trzeźwości
2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Już dziś można się dowiedzieć, że w porównaniu z TVP, które pokazało swoim widzom przedstawicieli disco polo, TVN ze swoją zabawą pozostaje daleko w tyle. Widzowie zdecydowanie chętnie bawili się przy disco polo. Również więcej osób ściągnęła noworoczna impreza Polsatu, na której widzowie mogli usłyszeć Sławomira, zespół MIG, Captain Jack i La Bouche.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska publikuje rozczulające zdjęcie swojego męża. "Takiego go kocham najbardziej"
  2. Wyższe kary dla kierowców już OD DZISIAJ! Zapomnisz, zapłacisz 5200 zł mandatu
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News