Tusk jednym tajemniczym wpisem komentuje działania PiS ws. jego reelekcji

Tusk jednym tajemniczym wpisem komentuje działania PiS ws. jego reelekcji

Koniec mijającego tygodnia upłynął pod znakiem kontrowersji jakie wywołało wystawienie przez Prawo i Sprawiedliwość Jacka Saryusz-Wolskiego na polskiego kandydata na przewodniczącego Rady Europejskiej w kontrze do Donalda Tuska. Teraz były premier tajemniczo skomentował działania obozu władzy w Polsce.

Przez niemal cały ubiegły tydzień media żyły tematem reelekcji Donalda Tuska oraz nieoczekiwanego wystawienia przez Prawo i Sprawiedliwość kontrkandydata z Platformy Obywatelskiej, Jacka Saryusz-Wolskiego (który został już wyrzucony z PO).

Były premier Polski, który ubiega się o reelekcję na stanowisko "prezydenta Europy" długo nie komentował sprawy. W końcu na jednym z portali społecznościowych pojawił się jego komentarz - na pierwszy rzut oka nie ma żadnego związku z polityką, jednak komentatorzy nie mają złudzeń.

Według nich Donald Tusk wykorzystał historyczne zwycięstwo polskich skoczków narciarskich, którzy zdobyli mistrzostwo świata na zawodach w Lahti, do uderzenia w decyzje i działania jakie podejmuje względem jego osoby Prawo i Sprawiedliwość.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News