Światem mediów wstrząsnęło wyznanie Małgorzaty Tusk, żony szefa rady UE Donalda Tuska. Wydawałoby się, że kobieta prowadzi szczęśliwe życie przy boku polityka. Seksualnego skandalu z żoną Tuska nie spodziewał się jednak nikt.

Okazało się, że ich związek jeszcze kilka lat temu przechodził poważny kryzys. Ówczesny szef rady UE był coraz bardziej zaangażowany politycznie, a kwestie małżeńskie schodziły na dalszy plan. Małgorzata czuła się odtrącona i niekochana. Właśnie w tym momencie pojawił się w jej życiu mężczyzna, który okazał jej zainteresowanie.

– Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż – szczerze zwróciła się do męża podczas wywiadu.

ZOBACZ TAKŻE: Tusk ODPALIŁ MACHINĘ! Cała Europa mówi tylko o tym co właśnie zrobił

Tusk w obliczu małżeńskiej zdrady

Szerokim echem odbiła się książka autobiograficzna Małgorzaty Tusk zatytułowana „Między nami”. Zawarte w niej zwierzenia są tematem wielu rozmów, spekulacji i doniesień. Małgorzata napisała, że czuła się w małżeństwie niedowartościowana i zaniedbana.

– Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył – pisała Tusk wspominając, co wówczas myślała o swoim mężu. Na następnych stronach swojej autobiograficznej powieści zaczęła opisywać romans, w który się wdała.

– Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę – napisała.

Słabość do mężczyzn u władzy

Według doniesień mediów, owym tajemniczym pocieszycielem jest nie kto inny, jak były wiceprezydent Sopotu Wojciech Fułek. Kiedy Fułek startował w wyborach na prezydenta miasta, Tusk udzielił swojego poparcia innemu kandydatowi. Rywal wspierany przez Tuska wmieszany był w głośną aferę korupcyjną. Dziennikarze Faktu poprosili Fułka o komentarz w sprawie romansu z Małgorzatą Tusk.

– Nie chcę rozmawiać o sprawach prywatnych – odpowiedział Fułek i nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym doniesieniom.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciek tajnych maili. Oto dlaczego Tusk wygrywał wybory w Polsce – opozycja się załamie

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]


9 największych kompromitacji totalnej opozycji

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/