Donald Tusk to zdecydowanie polityk, który dba o swój wygląd. Przez to w mediach Tuska zobaczymy najczęściej w garniturze, nienagannie uczesanego i ogolonego. Inaczej jednak wygląda na zdjęciu, które zaprezentowała jego córka, Kasia.

Ta w swojej książce „Make photography easier” opublikowała nieznane dotąd zdjęcie swojego ojca. Na tym widnieje Tusk razem z żoną i córką Kasią. Największą uwagę zwolenników opozycji przykuła jednak twarz byłego premiera. Tę pokrywa kilkudniowy zarost, co sprawiło, że internauci zaczęli się doszukiwać podobieństwa do znanych aktorów.

Wayne, Stahtam, Laurie

Pod zdjęciem, które pojawiło się także na Twitterze zaroiło się od komentarzy. Zwolennicy opozycji wręcz oszaleli na punkcie tego zdjęcia i wyszukiwania podobieństw Tuska do znanych osobistości kina. Jedni przekonują, że Tusk wygląda jak John Wayne, gwiazda westernów, a inni, że uderzająco podobny jest do aktora, który odegrał rolę Doktora House’a, Hugh Laurie’ego.

Najpopularniejsze jednak jest stwierdzenie, że Tusk uderzająco podobny jest na tym zdjęciu do brytyjskiej gwiazdy kina, Jasona Stathama. Ten aktor wsławił się rolami w takich filmach jak „Adrenalina”, „Transporter” czy „Niezniszczalni”.

źródło: twitter.com/Adam Abramczyk

źródło: natemat.pl

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!


Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości

...

Zobacz również