Nagła tragedia, nie żyje 34-letnia Julia. Wszystko przez jedno zdjęcie

Nagła tragedia, nie żyje 34-letnia Julia. Wszystko przez jedno zdjęcie Źródło: Pxhere CC0 Domena publiczna

34-letnia turystka, zwiedzając Dubaj, chciała zrobić pamiątkowe zdjęcie. Niestety doprowadziło to do tragedii, która skończyła się śmiercią. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że nie dało się uratować kobiety. Relację z tego dramatycznego wydarzenia, do którego doszło 15 maja, przekazał portal Wprost.pl.

15 maja w Dubaju zginęła turystka, jak informuje serwis Wprost.pl. Julia Khabibulina przebywała w największym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, do którego trafiła z rosyjskiej miejscowości o nazwie Ufa. Kilka dni temu kobieta chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle malowniczego krajobrazu. Niestety w trakcie fotografowania doszło do incydentu, który skończył się tragedią.

Według relacji mediów turystka została w Dubaju dłużej, niż zakładała. Jednak wybuch pandemii koronawirusa uniemożliwił jej wcześniejszy powrót do domu ze względu na obostrzenia dotyczące przemieszczania się. Julia Khabibulina postanowiła wykorzystać ten czas i zrobić jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć z największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Turystka spadła z dużej wysokości

Turystka znalazła się na skraju urwiska, jak informuje portal Wprost.pl. Tam chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Najprawdopodobniej kobieta znalazła się w nie do końca zabezpieczonym miejscu. W pewnym momencie Julia Khabibulina przykucnęła i niedługo później straciła równowagę. 34-latka spadła w przepaść i z dużym impetem uderzyła o taflę wody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wyniku uderzenia 34-letnia turystka odniosła poważne obrażenia ciała. Niestety okazały się one na tyle poważne, że nie udało się jej uratować. Według relacji portalu Wprost.pl kobieta spadła z bardzo dużej wysokości. Redakcja przekazała również, że tragedię, w której zginęła Julia Khabibulina uznano za nieszczęśliwy wypadek. Julia miała przebywać w Dubaju od października 2019 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć przyszła nagle. Rodzina znanego muzyka pogrążona w żałobie

2. Żona przyłapała znanego gwiazdora na zdradzie. Nie miała żadnych skrupułów, sięgnęła po pistolet

Turystka, która zginęła podczas robienia pamiątkowego zdjęcia, nie jest pierwszym tego typuprzypadkiem. Dlatego apelujemy, aby podczas urlopu zawsze pamiętać o bezpieczeństwie. Zwłaszcza w trakcie zwiedzania miejsc położonych na dużej wysokości. Przypominamy historię turysty, którego ciało zostało znalezione w Tatrach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Monika zaginęła, kiedy była jeszcze niemowlakiem. Jej mama otrzymała porażający telefon
  2. Ksiądz nagle źle się poczuł, wezwano karetkę. Kościół w kwarantannie, czekają na testy
  3. Hołownia wysiadał z luksusowego auta, nagle zaczepił go bezdomny. Nikt nie mógł przewidzieć, co wydarzyło się chwilę później
  4. Mało kto wiedział, co się dzieje za kulisami "M jak miłość". Aktorka zdradziła zdumiewające powody odejścia z serialu
  5. Gdańszczanin wyprowadzał psa, gdy zobaczył kopertę. Pobladł, gdy zajrzał do środka, wkrótce straszna prawda wyszła na jaw
  6. Zrezygnował z emerytury, by walczyć z pandemią. Prawdziwy bohater nie żyje

źródło: Wprost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News