Turysta z Polski zgubił kilkadziesiąt tysięcy. Finał tej historii jest niesamowity

Turysta z Polski zgubił kilkadziesiąt tysięcy. Finał tej historii jest niesamowity Źródło: screen/fakt/

Turysta z Polski zgubił pokaźną sumę pieniędzy, czego początkowo zupełnie nie zauważył. Wakacje mogły zakończyć się dla niego naprawdę potwornie, jednak wtedy na horyzoncie pojawili się bohaterowie.

Polski turysta, przebywający we Włoszech, miał przy sobie kilkadziesiąt tysięcy i to w gotówce. Mężczyzna sporo ryzykował nosząc przy sobie taką sumę, jednak najwyraźniej nie obawiał się rabunku. I słusznie. Jedynym winnym, przez którego mógł stracić wszystkie pieniądze był on sam, choć nie był tego świadomy. Historia znalazła swój finał dopiero kilka dni później.  

Turysta z Polski zgubił zatrważającą sumę pieniędzy. W saszetce było kilkadziesiąt tysięcy 

Mężczyzna udał się do Włoch, gdzie zatrzymał się w czterogwiazdkowym hotelu w Mozzo, w prowincji Bergamo na północy kraju. 35-latek przechadzając się hotelowym garażem zgubił saszetkę, w której znajdowało się 11 tysięcy funtów, co daje około 50 tysięcy złotych. Polak nie był niczego świadom, dlatego w najlepsze korzystał ze swojego urlopu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po kilku dniach opuścił Mozzo i przeniósł się do innego hotelu, nadal nie wiedząc, że nie ma już przy sobie zatrważającej sumy. Jego wakacje mogły zakończyć się w potworny sposób i zapewne byłyby o wiele bardziej stresujące, gdyby mężczyzna od razu zorientował się, że zgubił swój dobytek. Dzięki nieświadomości mógł spokojnie odpoczywać, korzystając z włoskich promieni słońca, a zguba i tak z powrotem trafiła w jego ręce.  

Niesamowity finał historii 

35-latek miał ogromne szczęście, że osobą, która zauważyła saszetkę wypełnioną pieniędzmi, nie był żaden chciwy złodziejaszek, a właściciel hotelu, który postanowił być wobec niego uczciwy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Gianluca Marcucci zdecydował, że koniecznie musi odnaleźć właściciela, a w akcję poszukiwawczą zaangażował swoich pracowników. Razem z nimi dokładnie przejrzał hotelowy monitoring oraz przestudiował listę zameldowanych i wymeldowanych w ostatnim czasie gości. Szybko udało mu się ustalić do kogo należy zguba, a dzięki danym kontaktowym zatelefonował do turysty. Polak zjawił się w hotelu, by odebrać pieniądze i podziękować za pomoc każdemu zaangażowanemu w sprawę.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie
  4. Sylwia Bomba chwali się zdjęciami z mężem. Wiemy, kim jest
  5. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News