Turyści przyjechali zobaczyć, jak Polacy walczą o produkty w sieciówce

Turyści przyjechali zobaczyć, jak Polacy walczą o produkty w sieciówce

W polskich mediach często usłyszeć można o kolejnych bójkach o przecenione produkty w takich sklepach jak Lidl, czy Biedronka. Tym razem do naprawdę kuriozalnych sytuacji doszło w Warszawie, gdzie do jednej z sieciówek ustawiła się nieprawdopodobnych rozmiarów kolejka. Co ciekawe, stanowiła ona tego dnia niemałą... atrakcję turystyczną.

Współpraca H&M oraz Erdem przyciągnęła do sklepów ogromne rzesze klientów. Tym razem nie doszło na szczęście do bijatyk, ponieważ nad sprzedażą czuwali liczni ochroniarze. Nie odebrało to jednak wydarzeniu kuriozalnego charakteru.

Zadziwiające kulisy zdarzenia

Osoby odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa wpuszczały do sklepów jedynie kilkanaście osób w jednym momencie. Bez wątpienia ułatwiło to zakupy tym, którzy przyszli nie tylko obejrzeć, ale także zdobyć ubrania z najnowszej kolekcji. Doprowadziło to jednak do powstania gigantycznej kolejki. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, w pobliżu ustawiło się wtedy kilku japońskich turystów. Pytali oni, co właściwie dzieje się w sklepie oraz... wykonywali pamiątkowe zdjęcia tłumu. Absurd sytuacji komentują dziś internauci na wszystkich portalach społecznościowych.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News