Cała Polska właśnie mówi o Turcji! KAŻDY może skorzystać

Cała Polska właśnie mówi o Turcji! KAŻDY może skorzystać Źródło: fot. Pixabay

Gorąca Turcja co roku ściąga do siebie turystów z całej Europy - w tym również Polaków. Aż 11 procent tegorocznych urlopowiczów wybierze właśnie tureckie wybrzeże jako cel swoich podróży. Nie ma się zresztą co dziwić - w tym roku KAŻDY może skorzystać z zaskakująco niskich cen wakacji!

Jeszcze 20 lat temu jedna turecka lira kosztowała kilkanaście złotych. Ceny tej waluty w ostatnim czasie jednak drastycznie spadły. Teraz lira to około 77 groszy! A może być jeszcze mniej. Obecne działania prezydenta Turcji R. T. Erdoğana doprowadziły do spadku wartości waluty, jednak co dla kraju jest dużym problemem, może się okazać zbawieniem dla polskiego turysty!

Turcja - wakacje tanie jak nigdy! Ile zapłacimy za urlop w tym roku?

Z najnowszego raportu portalu wakacje.pl wynika, że średnia cena ofert za wakacje w Turcji to 4690 zł. Taniej jest tylko w Egipcie - około 4500 złotych. Podobną kwotę musimy przeznaczyć za spędzenie urlopu w najpopularniejszych regionach Polski: w górach i nad morzem. Ceny w Turcji nie spadły jednak aż tak drastycznie, jak cena samej jednej liry względem złotówki. Związane jest to z drastycznie wysoką inflacją w kraju nad wybrzeża śródziemnomorskiego. Mimo wszystko Polacy mogą pozwolić sobie na zdecydowanie więcej, niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Możliwe, że jest to najlepszy czas właśnie na urlop nad ciepłym morzem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sankcje na Polskę. Nasz sojusznik stracił nerwy
  2. Szykują się ogromne zmiany! Miliony Polaków dostaną więcej pieniędzy
  3. Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
  5. Słynna prezenterka TVN i TVP pokazała coś specjalnego! Wszyscy jej fani są zachwyceni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News