Tunezyjczyk z Ełku zwala winę na swojego szefa. "Kazał mi uderzać!"

Tunezyjczyk z Ełku zwala winę na swojego szefa. "Kazał mi uderzać!" Źródło: źródło: twitter.com/PapInformacje, publicdomainpictures.com

Sąd zadecydował - Tunezyjczyk podejrzany o zabójstwo 21-letniego Daniela R. spędzi 3 kolejne miesiące w areszcie. Zatrzymany mężczyzna miał według śledczych 3 razy ugodzić 21-latka, z czego jedno z dźgnięć było śmiertelne.

Taką decyzję w sprawie 26-letniego Tunezyjczyka sąd wydał we wtorek. Prokuratura już postawiła podejrzanemu zarzut zabójstwa. Tunezyjczyk próbował oddalać od siebie jednak widmo kary. Jak bowiem twierdził przed sądem, to szef kazał mu zaatakować 21-latka.

 - Nie chciałem zabić, nie wiedziałem co robię. Szef mi kazał, żeby uderzać - mówił 26-latek przed sądem.

Wymiar sprawiedliwości nie zdecydował jednak jeszcze, co ma zrobić z 41-latkiem, który jest właścicielem lokalu. Wiadomo jednak, że sprawa będzie toczyła się przed sądem, a pierwszy z obrońców, którego miał 41-latek, odmówił prowadzenia jego sprawy.

Tuż po zabójstwie 21-latka, policja zatrzymała w sumie cztery osoby. Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa jedynie Tunezyjczykowi i Algierczykowi. Pozostałych dwóch mężczyzn puszczono wolno, bowiem ci nie popełnili przestępstwa.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News