Burdelmama z TTV zostanie gwiazdą kina. Zagra w kolejnym polskim hicie

Burdelmama z TTV zostanie gwiazdą kina. Zagra w kolejnym polskim hicie

TTV cieszy się ostatnio wciąż rosnącą popularnością. Liczne reality show oraz programy rozrywkowe oglądane są przez tysiące Polaków, a występujące tam gwiazdy zaczynają stawać się rozpoznawalne. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek kanału ma zagrać teraz w długo wyczekiwanej produkcji kinowej. 

TTV tworzone było jako kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym, jednak wizja twórców zmieniła się bardzo szybko. Obecnie widzom serwowana jest duża różnorodność programowa, od informacji i magazynów kulinarnych, przez rozrywkę, reality show oraz dokumenty i seriale. Jedną z produkcji cieszących się największą popularnością jest program "Królowe życia", który według twórców opowiadać ma o "ludziach przeciętnych, takich, którzy wyróżniają się z tłumu, są barwni, przebojowi i nie przejmują się opiniami na swój temat". W praktyce zwykle wygląda to tak, że widzowie obserwują po prostu sielankowe życie najbogatszych osób w tym kraju. Najgłośniejszą bohaterką produkcji była kobieta, która w przeszłości była burdelmamą. Teraz ma zagrać również w jednej z najbardziej wyczekiwanych, nadchodzących premier kinowych w naszym kraju.

Burdelmama z TTV

Dagmara Kaźmierczak jest jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych twarzy telewizji TTV. Kobieta gra w "Królowych życia", gdzie widzowie zobaczyć mogą jej luksusowe życie. Zdaniem producentów wróciła do swojego rodzinnego Kłodzka po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych, tymczasem okazuje się, że Dagmara jest burdelmamą skazaną prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Kobieta od 2012 roku siedzieć miała w więzieniu, a w latach 2005-2009 prowadzić miała agencję towarzyską. Zatrudniane tam kobiety zmuszane były do uprawiania prostytucji, a z ustalonego cennika otrzymywały jedynie 50% stawki - reszta wędrowała do "królowej życia". Tak burzliwa przeszłość nie przeszkodziła jednak producentom zaprezentować jej jako kobietę z ogromnym zamiłowaniem do amerykańskiego stylu życia, biżuterii i szpilek.

Dagmara Kaźmierczak zagra w filmie Vegi

Jak się okazuje, burdelmama wypromowana dzięki TTV teraz ma rozpocząć swoją karierę na wielkim ekranie. Co więcej, ma ona od razu wziąć udział w jednej z najgłośniejszych produkcji rozchwytywanego reżysera, Patryka Vegi. Obecnie twórca przygotowuje się do premiery filmu "Plagi Breslau", lecz trwają już prace nad drugą częścią cieszących się ogromną popularnością "Kobiet Mafii".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dagmara Kaźmierczak właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Patrykiem Vegą, w którym dopisek brzmiał: "Przygarnął i mnie, KOBIETY MAFII 2". Co by nie mówić, chyba żadna z kobiet nie była tak idealnie dopasowana do swojej roli, jak będzie to miało miejsce w przypadku "Królowej życia". TTV Fot. Instagram/queen_of_life_77
ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  15-latka wychowuje malutką siostrę po śmierci rodziców. Nie dostanie 500 plus
  2. Tylko czekali, aż Zenek Martyniuk straci czujność. Zaatakowali nocą!
  3. Polityk w szale pobił dziennikarzy Polsatu. Startuje w wyborach
Następny artykuł