Nie żyje uczestniczka programu TTV. W sieci pojawiła się wiadomość zrozpaczonej mamy

Nie żyje uczestniczka programu TTV. W sieci pojawiła się wiadomość zrozpaczonej mamy Źródło: Pikio.pl

Nie żyje uczestniczka jednego z programów stacji TTV, jej mama opublikowała w sieci wzruszający wpis, który jest pożegnaniem z ukochaną córką. Treść postu wyciska łzy z oczu. Kobieta jest również bardzo wdzięczna wszystkim bliskim, którzy wspierają ją w tym trudnym czasie.

Jedna z uczestniczek znanego show emitowanego przez stację TTV o tytule "Druga Twarz" nie żyje. O śmierci Martyny Kubackiej dowiedzieliśmy się 3 lipca, informacja pojawiła się na jej profilu na Facebooku, zamieścili ją bliscy dziewczyny. Uczestniczka show miała zaledwie 21 lat, oficjalna przyczyna jej śmierci i okoliczności zgonu nie zostały podane do informacji publicznej.

Jedna z uczestniczek show stacji TTV nie żyje, mama pożegnała się z nią we wzruszającym wpisie

Osoby z otoczenia Martyny donosiły, iż dziewczyna zmarła z powodu zapaści serca. Była reanimowana przez ponad 45 minut, niestety nie udało się jej uratować. Jej mama informowała o śmierci córki w mediach społecznościowych. Zrozpaczona kobieta wyraziła nadzieję, że razem z ciałem dziewczyny odeszły jej wszelkie dotychczasowe troski, mimo że ból jej bliskich w związku z tak ogromną stratą jest niemożliwy do opisania.

Martyna Kubacka zdobyła sporą popularność w mediach społecznościowych, dziewczyna pasjonowała się makijażem i publikowała tutoriale. W programie TTV o tytule "Dryga Twarz" znalazła się ze względu na babcię, której nie odpowiadał krzykliwy wizerunek Martyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczyna miała różowe włosy, elfie uszy, podczas tworzenia makijaży inspirowała się postaciami anime. W programie poddano ją metamorfozie i zaproponowano inny wizerunek, ten jednak nie przypadł jej do gustu. W związku z tym powróciła do swojego stylu, dzięki czemu udało jej się zdobyć popularność w sieci. Pogrzeb Martyny odbył się 17 lipca na warszawskich Włochach. Gwiazdę pożegnali jej bliscy oraz przyjaciele. Po uroczystości mama zdecydowała się na opublikowanie poruszającego wpisu w mediach społecznościowych. 

- Malowałaś swój obraz zbyt krótko jak na standardy tego świata i złamałaś serca wszystkich szybkim końcem… Jak trudno jest nam nazwać Twoją pracę… Dzisiaj już wiemy, że malowałaś inaczej niż wszyscy, bo poza przyjętymi kanonami, łamiąc przyjęte formy, ale zawsze malowałaś sobą – autentycznie, bezkompromisowo. Namalowałaś nam swoje życie. Za zasłoną mocnych barw i niekonwencjonalnych połączeń naszkicowałaś najpiękniejszy obraz – Twoje serce. - pisała mama Martyny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Sceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowie

Kobieta wyznała, że dopiero teraz wszystkim udało się zrozumieć, że jej nietypowy wizerunek był sposobem na wyrażenie siebie oraz swoich uczuć. Zadała sobie również pytanie, co byłoby dalej, gdyby dziewczyna żyła. Dodała, że zapewne niejednokrotnie udałoby się jej zademonstrować piękno drzemiące w jej duszy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy
  4. Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę
  5. Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się
  6. Matka chciała upokorzyć synka. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, matka była wulgarna i pod wpływem

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News