Lekarze wyrządzili Dagmarze wielką krzywdę. Szczegóły powalają

Lekarze wyrządzili Dagmarze wielką krzywdę. Szczegóły powalają Źródło: Instagram/queen_of_life77

Gwiazda TTV, Dagmara Kaźmierska nie tak dawno temu dochodziła do siebie po poważnym wypadku drogowym. Niestety, wyznała, że lekarze wyrządzili jej wtedy ogromną krzywdę.

Dla TTV program "Królowe Życia" był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Show szybko stało się hitem polskiej telewizji i wylansowało nowe gwiazdy, z których niewątpliwie najjaśniejszą z nich jest Dagmara Kaźmierska. Jej fani poważnie się zmartwili, gdy została ranna w wypadku samochodowym. Teraz okazuje się, że z początku nie trafiła w dobre ręce, mogło się to skończyć dla niej znacznie gorzej.

Dagmara Kaźmierska otarła się o śmierć

Do wypadku doszło w maju 2019 roku, z doniesień wynikało, że zjechała autem z drogi, uderzyła w betonowy przepust. Jakiś czas po tym incydencie gwiazda sama przyznała, że była w stanie zagrożenia życia. W wywiadzie opowiedziała również o przyczynach zdarzenia. Gdyby nie zjechała z drogi, uderzyłaby w auto, w którym jechała rodzina, co mogłoby mieć tragiczniejsze skutki. Choć udało się uniknąć ofiar śmiertelnych, to Dagmara była w poważnym stanie.

Kontuzja nogi zmieniła na jakiś czas jej życie. Gwiazda przez jakiś czas nie mogła chodzić, poruszała się na wózku, a później o kulach. Do tego musiała przejść przez długą i trudną rehabilitację. Choć obecnie Dagmara wróciła do formy, z początku nie było to takie oczywiste. Wszystko przez to, że trafiła w ręce nieodpowiednich lekarzy.

Dagmara Kaźmierska bardzo cierpiała przez lekarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na razie lewa noga jest z powodzeniem zrobiona przez doktora Stawickiego. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - opowiadała "królowa życia" w rozmowie z Jastrząb Post.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

W wywiadzie przyznała, że z początku trafiła do nieodpowiednich lekarzy. Dopiero później udało jej się znaleźć doktora Stawickiego, któremu była bardzo wdzięczna za pomoc. Lekarz kilkukrotnie pojawił się na instagramowym profilu Dagmary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News