Gwiazda "Gogglebox" zdradziła szczegóły porodu. Wielki dramat, przeżyła chwile prawdziwej grozy

Gwiazda "Gogglebox" zdradziła szczegóły porodu. Wielki dramat, przeżyła chwile prawdziwej grozy Źródło: youtube.com/ExpressNews

TTV od kilku lat bawi widzów programem "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie barwne osobowości komentują programy telewizyjne. Jedna z największych gwiazd programu niedawno została mamą i właśnie zdecydowała się podzielić z fanami trudnościami, jakie pojawiły się podczaporodu.

TTV dobierając komentatorów do swojego show postawiło na różnorodnych i medialnych bohaterów. Nic więc dziwnego, że obserwujący na Instagramie Ewę Mrozowską szybko dowiedzieli się, że ich ulubienica spodziewa się dziecka. Celebrytka chętnie dzieliła się zdjęciami z brzuszkiem i, kiedy urodziła, fani szybko usłyszeli o pojawieniu się na świecie małego Leona. Jednak dopiero, kiedy w komentarzach pod postami Ewy zebrało się wiele pytań o poród, ta wyjawiła, że nie obeszło się bez trudności.

Przez co przeszła gwiazda TTV, żeby powitać na świecie synka?

Chociaż, jak sama twierdzi, musiała nabrać dystansu do tych przeżyć, Mrozowska jest otwarta na swoich fanów i nie wstydzi się opowiadać im o osobistych problemach. Oprócz odpowiadania na komentarze, zdecydowała się opowiedzieć o narodzinach Leona w osobnym poście na Instagramie. Gwiazda wspomina w nim, że było tak ciężko, że ostatecznie poród musiał zostać wywołany sztucznie. Ewa z całego procesu wspomina duże ilości leków i kroplówek oraz ingerencji lekarzy. Oszczędza jednak obserwatorom szczegółów, dając do zrozumienia, że nie było lekko.

- Nie będę opowiadać szczegółów, każdy poród jest inny i każdy też ma inny próg bólu - zaznacza w poście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Narodziny trudne dla mamy, okazały się też pierwszą ciężką próbą dla dziecka. Chłopiec początkowo miał słabo wyczuwalne tętno i rodzice przeżyli chwilę strachu, ale, jak mówi Ewa, udało się. Teraz nie ma już zagrożenia dla życia Leona i bohaterka "Googleboxa" może spokojnie cieszyć się macierzyństwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Pozytywne podejście Mrozowskiej

Kończąc swój post celebrytka, nie pominęła personelu szpitala WUM-u. Bardzo ciepło mówiła o oddziale, na którym urodziła i dziękowała lekarzom i pielęgniarkom za pomoc i opiekę. Gwiazda TTV dodała jeszcze, że jedyne czego pragnie to miłość synka i nie zapomniała podziękować fanom za wsparcie i życzyć wszystkim obserwatorkom udanych maleństw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół


źródło: obcas.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News